Informācijas tālrunis: 8900

Par RNP daudzdzīvokļu māju centralizētās siltumapgādes pārtraukšanu

2019-04-17

Sākot no 23. aprīļa SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) uzsāks daudzdzīvokļu māju apkures atslēgšanu visām pārvaldīšanā esošajām ēkām. Uzņēmuma klientu daudzdzīvokļu māju apkure tiks atslēgta laika posmā no 23. līdz 29. aprīlim.

Jau šobrīd automatizētā apkures sistēma nodrošina automātisku siltuma padeves pielāgošanos atbilstoši āra gaisa temperatūras svārstībām, nodrošinot dzīvokļos komfortablu temperatūru. Tas nozīmē, ka automatizētā sistēma nodrošina to, ka pavasara sezonā mājas netiek pārkurinātas, bet siltumenerģija apkurei tiek patērēta tikai nepieciešamajā apjomā.

Lēmums par apkures pārtraukšanu pieņemts ņemot vērā, ka apkures intensitāte jau vairākas nedēļas pakāpeniski samazinās, kā arī to, ka laika prognoze nākamajam periodam paredz temperatūras paaugstināšanos arī nakts laikā.

Aizvadītajā gadā pirmajai dzīvojamai mājai apkure tika atslēgta jau 15. martā, pamatojoties uz dzīvokļu īpašnieku kopības iesniegto lēmumu par apkures atslēgšanu pirms apkures sezonas beigām. Savukārt šogad, līdz 17. aprīlim, RNP vēl nav saņēmis nevienu kopības lēmumu par apkures atslēgšanu.