Informācijas tālrunis: 8900

Pasākumu kopums skolēniem "Es būšu…darba tirgū"

2016-10-11

“Rīgas namu pārvaldnieks” šogad no š.g. 10.oktobra līdz 21.oktobrim piedalīsies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta rīkotajā Karjeras nedēļas 2016 pasākumu kopumā ,,Es būšu…darba tirgū”, kuras mērķauditorija ir vispārizglītojošo skolu skolēni.

Karjeras nedēļa tiks organizēta jau 24 pilsētās visā valstī, tās mērķis ir palīdzēt jauniešiem izzināt savas karjeras iespējas, veicināt skolēnu izpratni par saikni starp skolā iegūto izglītību un karjeras iespējām pēc skolas beigšanas. Karjeras nedēļas laikā skolēni varēs redzēt profesiju daudzveidību, izpētīt darba iespējas, apmeklējot uzņēmumu un dodoties ekskursijās uz dažādu profesiju pārstāvju darba vietām.

RNP piedāvā skolēniem 14.oktobrī plkst.13.00 iepazīt pārvalžu darbu un piedalīties  darbnīcā (“workshop”) par dzīvojamo māju pārvaldīšanas procesiem , bet izzināt iecirkņa “Kurzeme” darbību kopumā, apmeklēt darbnīcu-ražotni Slokas ielā 62, redzēt, kā praktiski norit darbs, un tikties ar darbiniekiem varēs 13. un 20.oktobrī plkst.13.00. Lai pieteiktos ekskursijām lūdzam sazināties ar Administratīvās pārvaldes Personāla vadības nodaļas Mācību daļas vadītāju Aleksandru Cimbali pa tālruni 26305665.