Informācijas tālrunis: 8900

Paveikti fasādes atjaunošanas remontdarbi Mazās Smilšu ielas mājai!

2016-12-08

Šī gada rudenī, dzīvojamās mājas Mazā Smilšu ielā iedzīvotāji var būt apmierināti ar savas mājas jauno izskatu, jo ēkai tika veikti plaši fasādes remontdarbi, kas ne tikai dekorē, bet arī aizsargā. Fasādes atjaunošanai ir būtiska nozīme katras ēkas dzīves ilgumam, piemēram, fasādes krāsa aizsargā sienu no ultravioletā saules starojuma, nokrišņiem, pelējuma un citiem vides kaitējumiem, savukārt ar gruntēšanu un špaktelēšanu ir iespējams novērst plaisas un nelīdzenumus, kas ir radušies laika gaitā un ilgtermiņā var izraisīt sienas bojājumus.

Dzīvojamai mājai Mazā Smilšu ielā fasāde tika mazgāta ar augstspiediena strūklu, lai nokaltu nestabilo apmetumu līdz stabilai mūra virsmai. Veikta plaisu apstrāde, fasādes gludo daļu atjaunošana, špaktelēšana, sieta ieguldīšana, slīpēšana un gruntēšana. Nomainīta durvju furnitūra, nokrāsoti koka logi un palodzes. Pieliktas jaunas notekcaurules un metāla ventilācijas restes.

Kopējās izmaksas fasādes atjaunošanas remontdarbiem bija ap 13 000 EUR, uzkrājums darbiem tika veikts 4 gadus.

Ar savas mājas remontdarbu plānu 2017. gadam ikviens klients var iepazīties savā www.e-parvaldnieks.lv profilā, kā arī klātienē jebkurā no uzņēmuma 11 klientu apkalpošanas centriem visā Rīgā. Atgādinām, ka 2016. gada oktobrī ikvienam dzīvokļa īpašniekam mājas pārvaldīšanas tāmes projekts ar plānoto remontdarbu kopsavilkumu 2017. gadam drukātā formā tika ievietots pastkastītē.

Gadījumā, ja Jūsu mājas plānoto remontdarbu kopsavilkumā 2017. gadam fasādes atjaunošanas remontdarbi nav iekļauti, par darbu iekļaušanu tāmē var lemt mājas dzīvokļu īpašnieku kopība, kopsapulcē vai aptaujas veidā, balsojot “PAR” (50% + 1 balss) remontdarbu iekļaušanu tāmē, norādot arī remontdarbiem nepieciešamā finansējuma avotu – tas var būt gan mājas esošais finanšu līdzekļu uzkrājums, gan jauna uzkrājuma veidošana.

Klientu ērtībām kopsapulču protokolu paraugi ir pieejami ŠEIT.

Ieskats veiktajos remontdarbos pieejams FOTOGALERIJĀ.