Informācijas tālrunis: 8900

Paveikti mājas pakāpienu atjaunošanas darbi

2016-07-04

Domājot par iedzīvotāju ērtību un drošību, kā arī mājas vizuālo tēlu, mājai Andreja Saharova ielā tika veikts visaptverošs pakāpienu remonts. Darbi tika veikti, jo laika gaitā izveidojušies betona kārtas izdrupumi un atslāņojumi, vietām arī atsedzās stiegrojums un malas bija kļuvušas nelīdzenas, kas var apdraudēt cilvēku drošību.

Lai nodrošinātu efektīvu konstrukciju atjaunošanu, vispirms vecie betona pakāpieni un metāla leņķi ratiņiem tika demontēti. Pēc tam, kad tika veikti mērījumi un koka veidņu izgatavošana, tika samontēti jaunie pakāpieni un metāla leņķi, kā arī veikta to krāsošana. Darbus noslēdzot, tika gruntētas un ar javu apmetas ieejas ārsienas, kā arī sienas nokrāsotas ar silikātkrāsu.

Remontdarbu kopējās izmaksas – ap 6700 EUR. Uzkrājumu remontdarbiem mājas dzīvokļu īpašnieki veidoja 12 mēnešu periodā, uzkrājuma veidošanas apmērs – 0,08 EUR/m².

Ar savas mājas remontdarbu plānu 2016. gadam ikviens klients var iepazīties savā www.e-parvaldnieks.lv profilā, kā arī klātienē jebkurā no uzņēmuma 11 klientu apkalpošanas centriem visā Rīgā. Atgādinām, ka 2015. gada oktobrī ikvienam dzīvokļa īpašniekam mājas pārvaldīšanas tāmes projekts ar plānoto remontdarbu kopsavilkumu 2016. gadam drukātā formā tika ievietots pastkastītē.

Gadījumā, ja Jūsu mājas plānoto remontdarbu kopsavilkumā 2016. gadam ieejas pakāpienu remontdarbi nav iekļauti, par darbu iekļaušanu tāmē var lemt mājas dzīvokļu īpašnieku kopība, kopsapulcē vai aptaujas veidā, balsojot “PAR” (50% + 1 balss) remontdarbu iekļaušanu tāmē, norādot arī remontdarbiem nepieciešamā finansējuma avotu – tas var būt gan mājas esošais finanšu līdzekļu uzkrājums, gan jauna uzkrājuma veidošana.

Klientu ērtībām kopsapulču protokolu paraugi ir pieejami ŠEIT.

Vairāk bilžu iespējams apskatīt FOTOGALERIJĀ.