Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Paveikts aizsargapmales un lieveņu remonts Salaspils ielā

2016-07-13

Lai nodrošinātu dzīvojamās mājas tehniskā stāvokļa uzturēšanu un uzlabošanu, mājai Salaspils ielā paveikts aizsargapmales un koplietošanas ieejas lieveņu remonts. Šī gada aprīlī mēneša laikā tika paveikti apjomīgi plānveida remontdarbi – demontēta novecojušā aizsargapmale, paveikti pamatu atrakšanas darbi, izveidota smilšu un šķembu pamatkārta, kā arī ieklāta jauna betona aizsargapmale. Paveikti arī ēkas cokola virsmas remonta darbi, tai skaitā attīrīšanas, gruntēšanas, izlīdzināšanas un krāsošanas darbi. Mājas vizuālo izskatu ievērojami uzlabo arī paveiktie ieejas lieveņu remontdarbi: paveikta lieveņu demontāža, konstrukciju sagatavošanas un betonēšanas darbi, kā arī veikta pandusa un pakāpienu izbūve.

Remontdarbu kopējās izmaksas: ~ 18 000 eiro. Mājas dzīvokļu īpašnieki aizsargapmales remontam līdzekļus krāja teju trīs gadus – no 2014.gada. Vidēji mājas iedzīvotāji krāja 0,09 EUR/m².

Ar savas mājas remontdarbu plānu 2016. gadam ikviens klients var iepazīties savā www.e-parvaldnieks.lv profilā, kā arī klātienē jebkurā no uzņēmuma 11 klientu apkalpošanas centriem visā Rīgā. Atgādinām, ka 2015. gada oktobrī ikvienam dzīvokļa īpašniekam mājas pārvaldīšanas tāmes projekts ar plānoto remontdarbu kopsavilkumu 2016. gadam drukātā formā tika ievietots pastkastītē.

Gadījumā, ja Jūsu mājas plānoto remontdarbu kopsavilkumā 2016. gadam ieejas pakāpienu remontdarbi nav iekļauti, par darbu iekļaušanu tāmē var lemt mājas dzīvokļu īpašnieku kopība, kopsapulcē vai aptaujas veidā, balsojot “PAR” (50% + 1 balss) remontdarbu iekļaušanu tāmē, norādot arī remontdarbiem nepieciešamā finansējuma avotu – tas var būt gan mājas esošais finanšu līdzekļu uzkrājums, gan jauna uzkrājuma veidošana.

Klientu ērtībām kopsapulču protokolu paraugi ir pieejami ŠEIT.

Vairāk bilžu iespējams apskatī FOTOGALERIJĀ.