Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Pieejams skaidrojums par dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu pieņemšanas kārtību

2013-11-12

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) klientu ērtībām pieejams pārskatāms skaidrojums par dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu pieņemšanas kārtību!

RNP sagatavotajā skaidrojumā norādīti dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu pieņemšanas veidi, veicamo darbību kārtība un secība, kā arī katrai darbībai nepieciešamais laiks, kā tas noteikts Dzīvokļa īpašuma likumā.

Dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu pieņemšanas skaidrojums pieejams ŠEIT.

Dzīvokļu īpašnieku kopības lēmums noformējams rakstveidā un iesniedzams klātienē jebkurā RNP Klientu apkalpošanas centrā vai sūtot pa pastu.

Vēršam uzmanību, ka kolektīvs dzīvokļu īpašnieku iesniegums nav uzskatāms par dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu, ja vien iesniegumu nav parakstījuši visi (100%) dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašumu pārstāvji, proti, dzīvokļu īpašnieki vai dzīvokļu īpašnieku pilnvarotās personas (pilnvarojumu apliecinošs dokuments pievienojams iesniegumam).

Papildus informāciju par dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu pieņemšanas kārtību un dzīvokļu īpašnieku kopsapulču vai aptaujas protokolu noformēšanu iespējams saņemt jebkurā RNP Klientu apkalpošanas centrā.