Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Pieteikt savas kāpņu telpas remontu kļuvis vieglāk!

2015-07-22

Bieži vien mājas iedzīvotāji nespēj vienoties par visu ēkas kāpņu telpu remonta nepieciešamību, tāpēc “Rīgas namu pārvaldnieks” saviem klientiem piedāvā veikt atsevišķu mājas kāpņu telpu remontu. Tādējādi mājas iedzīvotāji varēs lemt par vienas vai otras kāpņu telpas remontu, kā arī negaidīt, kamēr tiek izveidots nepieciešamais finanšu līdzekļu uzkrājums! Pēc dzīvokļu īpašnieku kopības lēmuma saņemšanas, “Rīgas namu pārvaldnieks” jau tuvākajā laikā veiks remontu, savukārt maksa par paveiktajiem remontdarbiem tiks iekļauta tikai izremontētās kāpņu telpas dzīvokļu īpašnieku ikmēneša rēķinos.

Esošā kārtība paredz to, ka sākotnēji jāveido finanšu līdzekļu uzkrājums visu mājas kāpņu telpu remontam – tie var būt 12, 24 vai vairāk mēneši, un tikai pēc uzkrājuma izveidošanas tiek veikti remontdarbi. Savukārt jaunajā “Kāpņu telpas remonts” piedāvājumā mājas iedzīvotāji var lemt par atsevišķu kāpņu telpu remontu, norādot, ka tikai remontējamās kāpņu telpas dzīvokļu īpašnieki veiks remonta apmaksu, nevis visas mājas iedzīvotāji kopā. Nav arī pakāpeniski jāveido uzkrājums – remontdarbi tiek izpildīti un tikai pēc tam ikmēneša rēķinos tiek iekļauta pakāpeniskā pakalpojuma atmaksa. Maksājumus iespējams sadalīt uz laika periodu līdz pat 36 mēnešiem!

Valdes priekšsēdētājs Ivo Lecis: “Mūsdienās ierasts, ka klientiem ir iespēja sākotnēji saņemt preci vai pakalpojumu un tikai pēc tam par to norēķināties. Ņemot to vērā, Rīgas namu pārvaldnieks izstrādājis piedāvājumu, kas māju pārvaldīšanas jomā ir novitāte – kāpņu telpas remonts kā pakalpojums ar pēcapmaksu. Tas mūsu klientiem sniegs iespēju saņemt kāpņu telpas remontu tuvākajā laikā, norēķinoties par to pakāpeniski pēc darbu izpildes. Uzskatu, ka šāda pieeja kāpņu telpu atjaunošanai veicinās klientu ieinteresētību par mājas uzlabošanu kopumā.”

Maksas pakalpojums „Kāpņu telpas remonts” sākotnēji pieejams 103., 104., 119., 316., 317., 318., 467. un 602. sērijas dzīvojamām mājām. Remontdarbu izmaksas katrai mājai tiek aprēķinātas individuāli, jo katras mājas tehniskie parametri ir atšķirīgi. Jāņem vērā gan mājas tehniskais stāvoklis, gan arī tas, cik saudzīgi mājas iedzīvotāji vai mājas ciemiņi pret kāpņu telpu laika gaitā ir izturējušies. Remontdarbu kopējās izmaksas ir sākot no 0,15 EUR/m² mēnesī.

Vēršam uzmanību, ka maksa par pakalpojumu „Kāpņu telpas remonts” tiks iekasēta papildus, nevis no dzīvojamās mājas pārvaldīšanas maksas vai uzkrājumiem, tādēļ šī pakalpojuma saņemšanai ir nepieciešams dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopības lēmums, t.i., – par šāda veida pakalpojuma saņemšanu jābūt lēmušiem vairāk nekā pusei (50% + 1 balss) no kopējā dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku skaita, turklāt vismaz divām trešdaļām no personām, kas piedalījās lēmuma pieņemšanā, jāpārstāv attiecīgās kāpņu telpas dzīvokļu īpašniekus.

Pakalpojuma ietvaros dzīvokļu īpašniekiem tiek piedāvāts veikt šādus darbus:

 1. Kāpņu telpas un vējtvera remonts:
  • iekšsienu un ailsānu apmetuma remonts atsevišķās vietās;
  • iekšsienu un ailsānu virsmu tīrīšana, sagatavošana krāsošanai un krāsošana;
  • griestu un kāpņu laidu apmetuma remonts atsevišķās vietās, to tīrīšana, sagatavošana krāsošanai un krāsošana;
  • kāpņu margu režģa krāsošana;
  • metāla elementu (cauruļu, lūku, metāla kāpņu utt.) krāsošana;
  • koplietošanas (pagraba, iekšējo un ārējo) durvju krāsošana.
 2. Pastkastīšu nomaiņa.
 3. Gaismekļu nomaiņa kāpņu telpā.
 4. Kāpņu telpas tīrīšana pēc remonta darbu veikšanas.
 5. Būvgružu savākšana un izvešana.

Papildus informācija pieejama “Rīgas namu pārvaldnieks” klientu apkalpošanas centros, sūtot e-pastu uz rnparvaldnieks@rnparvaldnieks.lv, kā arī zvanot 8900.