Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Purvciemā notiks informatīva kampaņa energoefektivitātes veicināšanai daudzdzīvokļu ēkās

2021-09-09

Ceturtdien, 9. septembrī, no plkst. 15.00 līdz 18.00 Purvciemā, pie ēkas Nīcgales ielā 4 notiks informatīva kampaņa energoefektivitātes veicināšanai “Energoefektivitāte daudzīvokļu ēkās – enerģijas un izmaksu ietaupījums”.

Tās laikā eksperti no Rīgas enerģētikas aģentūras, valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM, Rīgas domes Īpašuma departamenta un Mājokļu un vides departamenta, kustības “Dzīvo siltāk” un SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” palīdzēs rast atbildes par ieguvumiem, izmaksām un nepieciešamajiem soļiem energoefektivitātes veicināšanai daudzdzīvokļu ēkās, par ēku biedrības nepieciešamību un veidošanu un citiem jautājumiem.

Pasākums tiek rīkots Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju programmas “Apvārsnis 2020” (Horizon 2020) projekta “Mākslīgais intelekts nākamās paaudzes enerģētikai (I-NERGY)” gaitā.

Pasākumā tiks fotografēts un filmēts. Pasākums notiks, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības publisko pasākumu rīkošanai.  Dalībniekiem nepieciešams uzrādīt apliecinājumu par vakcinētas, Covid-19 izslimojušas vai testētas personas statusu.

Saite uz pasākumu: https://www.facebook.com/events/201126055273178.
Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons, tālr: 67026231, e-pasts: martins.vilemsons@riga.lv.