Informācijas tālrunis: 8900

Rīgas apkaimēs vakcināciju nodrošinās īpaši pielāgoti autobusi

2021-10-15

No piektdienas, 15. oktobra, līdz 5. novembrim izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 norisināsies vairāk nekā 30 Rīgas apkaimēs – uz tām dosies trīs īpaši pielāgoti autobusi. Visu punktu kopējā kapacitāte būs līdz 900 vakcinācijas epizodēm dienā.

Trīs vakcīnbusi katrā no apstāšanās vietām atradīsies trīs līdz četras stundas. Izbraukuma vakcinācijas punkti sāks darbu plkst. 7.00 un 8.00 no rīta (atkarībā no konkrētas dienas) un noslēgs plkst.20.00 vakarā. Kopumā plānotas vairāk nekā 40 dažādas pieturvietas.

Speciāli aprīkoto izbraukuma vakcinācijas autobusu pieturvietas atradīsies lokācijās, kas ir pa ceļam, pieejamas un kur ir iedzīvotāju dabiskā plūsma. Piemēram, pie māju masīviem, veikaliem, pie tirgus, pie pasta nodaļas, teātra, Brīvības pieminekļa un citviet. Tas padarīs vakcināciju vēl pieejamāku arī tiem, kuriem ir pārvietošanās grūtības.

Pilns nedēļas maršruts pieejams tīmekļa vietnē www.vmnvd.gov.lv/lv/rigas-apkaimes vai zvanot uz tālruņa numuru 8989. Tāpat informācija būs izvietota daudzstāvu namu liftos un sadarbībā ar “Rīgas namu pārvaldnieku”, arī tā apsaimniekoto namu kāpņutelpās, tīmekļa vietnē riga.lv un citviet.

 

 

Informāciju sagatavoja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde un publicēta riga.lv mājas lapā – https://www.riga.lv/lv/jaunums/rigas-apkaimes-vakcinaciju-nodrosinas-ipasi-pielagoti-autobusi.