Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Rīgas namu pārvaldnieks iecelti divi jauni valdes locekļi

2017-10-25

Kopš šī gada 16. oktobra, “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) valdes sastāvam ir pievienojušies klāt divi valdes locekļi. Valdes priekšsēdētāja amatā iecelts kādreizējais SIA “Latio Namsaimnieks” vadītājs Aivars Gontarevs, savukārt  valdes locekļa vietu ieņēmis Ardis Pāvilsons.

No 2015.gada RNP valde sastāvēja no trīs pārstāvjiem – Ivo Leča, Ivetas Zalānes un Ingas Bulgarinas, taču turpmāk tā strādās piecu cilvēku sastāvā. A. Gontarevs amatā nomainījis RNP vadītāju I.Leci. Vienlaikus I.Zālāne, I.Lecis un I.Bulgarina turpinās strādāt valdē.

Valdes locekļu skaita palielināšana ir saistīta ar mērķi uzlabot dzīvojamo māju apsaimniekošanas kvalitāti un veicinātu dzīvokļu īpašnieku biedrību izveidi.

Jaunieceltajam valdes priekšsēdētājam A.Gontarevam ir augstākā izglītība nekustamā īpašuma pārvaldē un novērtēšanā, kā arī divi maģistra grādi – tieslietās un uzņēmējdarbības vadībā. Līdz šim viņš ir strādājis kā valdes priekšsēdētājs SIA “Latio Namsaimnieks”, bijis priekšsēdētāja padomnieks stratēģisko pakalpojumu attīstības jautājumos SIA “Latio” un valdes loceklis uzņēmumos “Topo7” un “Metrum”, kā arī darbojies kā jurists.

Savukārt A. Pāvilsonam darba pieredze nekustamo īpašumu pārvaldīšanā ir kopš 2007.gada. Viņš bijis valdes loceklis SIA “CS Komercserviss un SIA “Labo namu aģentūra”, dzīvojamo namu pārvaldīšanas nodaļas vadītājs uzņēmuma “Civinity” Latvijas grupas uzņēmumos, kā arī dzīvojamo ēku pārvaldīšanas nodaļas vadītājs AS “Hausmaster.

Uz RNP valdes locekļu vakancēm tika saņemti 28 pieteikumi, no kuriem 20 atbilda amata pretendentiem izvirzītajām prasībām.