Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

RNP aicina piedalīties pasākumos!

2012-10-16

Nākošnedēļ notiks dažādi pasākumi, kuru tēma ir kvalitatīva mājokļu renovācija un ERAF līdzfinansējuma piesaiste daudzdzīvokļu mājas renovācijai. Aicinām iepazīties ar pasākmu norisi!

1) Š.g. 16. oktobrī plkst. 15.00 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras telpās (Rīga, Pērses iela 2) seminārs “Atbalsts mājokļu siltināšanai” Sīkāka informācija un pietekšanās ŠEIT.

Seminārā būs iespēja iegūt informāciju par programmas pamatnosacījumiem, kā arī biežāk pieļautajām kļūdām projektu sagatavošanā un īstenošanā. Būs iespēja saņemt individuālas konsultācijas, iepriekš piesakoties. Sīkāka informācija pieejama ŠEIT.

2) Š.g. 17. oktobrī plkst. 18.00 ikmēneša seminārs sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti. Šoreiz lektori stāstīs par apdrošināšanu būvniecībā un par līgumiem ar būvkomersantu un būvuzraugu. Pasākums šoreiz un turpmāk notiks RTU telpās – Rīga, Kalnciema iela 6, 221.auditorija. Semināru varēs vērot arī interneta tiešsaistē Rīgas Tehniskās universitātes mājas lapā http://tiesraide.rtu.lv/dzivosiltak2012/ . Sīkāka informācija pieejama Ekonomikas ministrijas mājas lapā.

3) No 18. Līdz 21.oktobrim interesenti mājokļu renovācijas ekspertus varēs sastapt izstādes “Māja. Dzīvoklis 2012” laikā izstāžu hallē Ķīpasala, stendā “Dzīvo siltāk”. Papildus informācija pieejama ŠEIT.

4) Š.g. 19.oktobrī plkst. 10.30 izstādes “Māja. Dzīvoklis 2012″ laikā notiks seminārs „Mājas ilgtspējīga pārvaldīšana un energoefektivitātes risinājumi”, kura laikā māju apsaimniekotāji un citi interesenti varēs uzzināt par jaunumiem normatīvajos aktos būvniecības un mājokļu apsaimniekošanas jomā Latvijā. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociāciju, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1 un Latvijas Namu pārvaldnieku ģildi. Papildus informācija par konferenci pieejama ŠEIT.

5) Rīgas enerģētikas dienu ietvaros 19. un 20. oktobrī Izstādes laikā Rīgas enerģētikas aģentūra turpat izstādes Māja.Dzīvoklis laikā organizē divus seminārus, kas veltīti gan energoefektivitātes un atjaunojamo energoresursu izmantošanas pasākumiem, gan jaunam transporta līdzeklim, kas ienāk pilsētas ikdienā – elektromobilim. Izstādē cita starpā paredzēts arī samērā plašs e-mobilitātes preču un transportlīdzekļu klāsts. Papildus informācija pieejama ŠEIT.