Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

RNP aktivitātes Spodrības mēnesī

2014-04-04

SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) Spodrības mēneša ietvaros aicina savus klientus piedalīties vides sakopšanas darbos, piedāvājot iespēju atbrīvoties no sadzīves, lielgabarīta un bioloģiskajiem atkritumiem par ievērojami samazinātu maksu – līdz pat 70 %.

Rūpējoties gan par dzīvojamo māju apkārtējo vidi, gan par pilsētvidi kopumā, RNP sadarbībā ar Rīgas pašvaldības izpilddirekcijām līdz šā gada 30. aprīlim dažādos Rīgas apkaimēs noteiks atsevišķas vietas atkritumu novietošanai, kā arī papildus uzstādīs konteinerus atkritumu izvešanas nodrošināšanai.

Lai pieteiktos individuāli noteikto atkritumu laukumu un konteineru izmantošanai, RNP klientiem jāvēršas pie dzīvojamajai mājai piesaistīto iecirkņu atbildīgajiem speciālistiem, informējot par izvedamo atkritumu apjomu un veidu. Par atkritumu novietošanas laukumiem un izvietotajiem konteineriem klienti tiks informēti atsevišķi pēc pieprasījuma.Kontaktpersonu saraksts atbilstoši teritoriālajam nodalījumam elektroniski pieejams ŠEIT, klātienē – RNP Klientu apkalpošanas centros.