Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

RNP daudzdzīvokļu māju centralizētās siltumapgādes pārtraukšana tiek plānota ne ātrāk kā maija sākumā

2020-04-16

Ņemot vērā šobrīd pieejamo ilgtermiņa laika prognozi, kā arī to, ka liela daļa Latvijas iedzīvotāju, tai skaitā Rīgas daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki, joprojām strādā attālināti un bērni mācību vielu apgūst savā dzīvesvietā, lai šajos apstākļos tiktu nodrošināti komfortabli sadzīves apstākļi, tika pieņemts lēmums par centralizētās siltumapgādes pakalpojumu pārtraukšanu SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) apsaimniekotajās daudzdzīvokļu mājās laika posmā no 11. līdz 15. maijam.  Saskaņā ar ilgtermiņa laika prognozēm tieši no šiem datumiem tiek prognozēta komfortabla un siltumapgādes pārtraukšanai atbilstoša vidējā diennakts temperatūra, kā arī paredz temperatūras paaugstināšanos arī nakts laikā taču, ja laikapstākļi uzlabosies, centralizētā siltumapgāde tiks pārtraukta ātrāk.

Aizvadītajā gadā centralizētā siltumapgādes pārtraukšana tika uzsākta 23. aprīlī. Šogad līdz 16. aprīlim RNP vēl nav saņēmis nevienu kopības lēmumu par apkures atslēgšanu. Ja dzīvokļu īpašnieki vēlas noteikt citu siltumenerģijas piegādes atslēguma datumu, noslēdzot apkures sezonu ātrāk vai vēlāk, mājas pilnvarotā persona jeb mājas vecākais, biedrība vai dzīvokļu īpašnieku kopība var pieņemt lēmumu (aptaujas formātā) un iesniegt to RNP elektroniski, kopības lēmumu parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz vienoto e-pasta adresi rnparvaldnieks@rnparvaldnieks.lv, atstājot lēmumu pastkastē pie RNP Klientu apkalpošanas centriem vai ar pasta starpniecību nosūtot uz RNP juridisko adresi – Aleksandra Čaka iela 42, Rīga, LV-1011.

Pavasara mainīgajos laika apstākļos, kad dienas laikā temperatūra var pārsniegt +10 un vairāk grādus, bet nakts laikā nokristies zem 0 grādiem, daudzdzīvokļu mājas automatizētā siltumapgādes sistēma nodrošina automātisku siltuma padeves pielāgošanos atbilstoši āra gaisa temperatūras svārstībām, tādējādi nodrošinot, ka pavasara sezonā mājas netiek pārkurinātas un siltumenerģija apkurei tiek patērēta tikai nepieciešamajā apjomā, uzturot dzīvokļos komfortablu temperatūru. Ja jums rodas aizdomas, ka automatizētā apkures sistēma nefunkcionē atbilstoši āra temperatūras svārstībām, lūgums pieteikt šo problēmu, zvanot PS “Siltumserviss Rīga” (SSR) uz bezmaksas diennakts tālruni 80000610 vai aizpildot pieteikuma formu SSR mājas lapā http://www.siltumserviss.lv/zino, vai uz RNP informatīvo tālruni 8900 darba dienās no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00.