Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

RNP dubulto mobilās lietotnes funkcijas

2023-09-12

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) turpina paplašināt ikdienas pakalpojumu pieejamību – ieviešot jaunus digitālos rīkus, dubultots funkciju klāsts mobilajā lietotnē jeb aplikācijā RNP. Šobrīd aplikācijā ir iespējams veikt rēķinu apmaksu, sekot līdzi remontdarbu izpildes statusiem, dzīvojamās mājas uzkrājumam, kā arī izveidota ērta dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tāmju un līdzekļu izlietojuma atskaišu aplūkošana.

 

Aplikācijas lietotāji šobrīd var apmaksāt rēķinus, pārlūkot rēķinu arhīvu, nodot ikmēneša ūdens patēriņa skaitītāju rādījumus, apskatīt informāciju par rēķinu apmaksas statusu un savas mājas uzkrātajiem finanšu līdzekļiem un to izlietojumu.

 

Māris Ozoliņš, RNP valdes priekšsēdētājs: “Ar mobilās lietotnes funkciju paplašināšanu informācija par nekustamo īpašumu kļūst arvien pieejamāka, kvalitatīvāka un iespējami saprotamāka visiem dzīvokļu īpašniekiem. Jaunās funkcijas mūsu klientiem ļauj ērti sekot līdzi savas mājas finanšu un remontdarbu statusiem, kas ir būtisks priekšnoteikums kvalitatīvu turpmāko lēmumu pieņemšanai par sava īpašuma uzturēšanas un uzlabošanas plāniem.

Šobrīd aplikāciju lieto vairāk kā 10 tūkstoši aktīvu lietotāju un to skaits turpina strauji augt. Mūsu mērķis ir turpināt piesaistīt klientus šī risinājuma izmantošanā un panākt, ka lietotni lieto vairums klientu, tādēļ darbs pie tās funkciju paplašināšanās turpinās, ieviešot jaunas tehnoloģijas un rīkus.”

 

Aplikācija ir orientēta uz lietotājam viegli saprotamu dizaina formu, vienkāršu un ērtu lietojamību, kā arī tā ir piemērota faktiski visiem pieejamajiem mobilajiem viedtālruņiem.

 

Jau ziņots, ka šā gada jūnijā RNP ieviesa mobilo lietotni jeb aplikāciju “RNP”, lai nodrošinātu ērtu un efektīvu pakalpojumu sniegšanu saviem klientiem. Aplikācijas lietotājs var būt ikviens RNP klients, kurš ir reģistrējies vortālā e-parvaldnieks.lv.

 

Mobilā lietotne “RNP” Android tālruņiem ir pieejama lejupielādei Google play veikalā: https://play.google.com/store/apps/details?id=lv.rnparvaldnieks.rnpmobile

 

Savukārt iOS tālruņiem tā lejupielādei ir pieejama App Store veikalā: https://apps.apple.com/lv/app/rnp/id6449402477