Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

RNP iegādāsies papildu dezinfekcijas līdzekļus, izdevumus segs, mazinot administratīvos izdevumus

2020-04-14

Lai ārkārtējās stāvokļa laikā varētu turpināt nodrošināt SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) pārvaldīšanā esošo daudzdzīvokļu māju kāpņu telpu papildu dezinfekciju COVID-19 izplatības ierobežošanai un inficēšanās risku mazināšanai, RNP iegādāsies papildu dezinfekcijas līdzekļus, ko iegādi paredzēts finansēt, samazinot RNP administratīvās izmaksas, t.i., faktiski samazinot apsaimniekošanas maksu, lai nodrošinātu, ka papildus izmaksas neskar klientu maksājumu apmēru.

Martā iegādātais dezinfekcijas līdzekļa koncentrāts, kas tiek izmantots daudzdzīvokļu māju koplietošanas telpu dezinfekcijai, vēl pietiks nākamajām trijām nedēļām. Nākamā dezinfekcijas līdzekļa piegāde ļaus nodrošināt dezinfekcijas pasākumus vēl sešas līdz astoņas nedēļas.

RNP valdes priekšsēdētājs E. Saulītis: “Ja līdz šim papildu dezinfekcijas līdzekļu iegāde un papildu slodzes apmaksāšana darbiniekiem, kuri iesaistīti COVID-19 izplatības ierobežošanai, tika veikta esošās pārvaldīšanas maksas ietvaros, tad nākamā dezinfekcijas līdzekļu apjoma iegāde un atalgojuma izmaksu segšana esošās pārvaldīšanas maksas ietvaros nav iespējama. Apzinoties, ka vīrusa ierobežošanas pasākumu rezultātā daudzi klienti zaudējuši regulārus ienākumus, bet pārvaldīšanas maksa tiek rēķināta balstoties uz Ministru kabineta noteikumiem, to šobrīd mainīt nav iespējams, RNP papildu dezinfekcijas pasākumu nodrošināšanai mazinās administratīvos izdevumus, ietaupīto naudu novirzot dezinfekcijas līdzekļu iegādei.”

Jau informējām, ka RNP sētnieki un uzkopšanas vienības darbinieki nodrošināti ar papildu dezinfekcijas līdzekļiem, lai paralēli ikdienas uzkopšanai biežāk lietotajām virsmām veiktu dezinficēšanu. Tīrīšanas procesā īpaša uzmanība tiek pievērsta visiem priekšmetiem un virsmām, kurām bieži pieskaras cilvēki, piemēram, durvīm un durvju rokturiem, kāpņu margām, pastkastītēm. Uzdevums ir dezinficēt virsmas un telpas, kam varētu būt pieskāries vai kurās varētu būt uzturējies pacients ar COVID-19 infekciju, lai ierobežotu tās tālāku izplatību. Pēc ikdienas tīrīšanas, koplietošanas telpu rokturiem, liftiem un citu virsmu tīrīšanai tiek lietots dezinfekcijas līdzeklis.