Informācijas tālrunis: 8900

RNP iesniedzis remontdarbu projektu Stūrmaņu ielas 3 ēkai

2023-01-18

17. janvārī SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP)  iesniedzis Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā SIA “Būvdizains” izstrādāto remontdarbu projektu Stūrmaņu ielas 3 jumta paneļa remontam. Šobrīd notiek plānoto darbu izmaksu kalkulācija un remontdarbu veicēju atlase, lai uzreiz pēc saskaņojuma saņemšanas no Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta, varētu sākt remontdarbus.

SIA “Būvdizains” projektu iesniedza RNP aizvadītās nedēļas beigās, tomēr RNP speciālisti pēc iepazīšanās ar projektu, lūdz precizēt atsevišķu mezglu tehnisko risinājumu. Pēc to precizēšanas projektā, tas iesniegts apstiprināšanai pašvaldībā.

 

Kā iepriekš ziņots, 2022. gada novembrī Bolderājā, ēkai Stūrmaņu ielā 3, atdalījās jumta panelis, kas iegruva bēniņos. Tika konstatēts, ka dzīvojamās mājas bojājumus izraisījuši nekvalitatīvi būvdarbi.

Stūrmaņu ielas 3 tehniskās apsekošanas atzinumu izstrādāja uzņēmums SIA “Siltie Nami”. Atzinumā noradīts, ka avārijas situācijā izveidojušies bojājumi rada bīstamību konkrētās ēkas daļas iedzīvotājiem un avārijas galvenais cēlonis šādai paneļa noslīdēšanai ir nekvalitatīvi veikta paneļu montāža celtniecības laikā 1978.gadā.

Pēc avārijas tika veikta citu ēku apsekošana, kuras laikā konstatēts, ka vēl astoņām mājām nepieciešams nostiprināt paneļus.