Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

RNP investē komunālajā tehnikā, lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti

2023-10-10

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) turpina virzību pretim modernizācijai un uzlabojumiem visos darbības aspektos, veicot būtisku ieguldījumu arī jaunā komunālajā tehnikā. Šī investīcija ir vēl viens solis uzņēmuma ilgtermiņa mērķu sasniegšanā, piedāvājot klientiem kvalitatīvus un daudzveidīgus pakalpojumus, kā arī, paaugstinot darba efektivitāti, palīdz risināt darbaspēka trūkuma problēmu.

 

Jaunās komunālās tehnikas iegāde sniedz daudzas priekšrocības. Tā ir daudzfunkcionāla, kas pielāgojas dažādiem darba apstākļiem un sezonām. Ar moderno komunālo tehniku tiks veikta ielu un trotuāru tīrīšana, zāles pļaušana, lapu savākšanu rudenī, kā arī sniega tīrīšanu un pretslīdes materiāla izklāšanu ziemā. Tehnikas modulārais dizains un operatora ērtības palīdzēs uzņēmuma darbiniekiem veikt uzdevumus efektīvi un ar mazāku fizisko piepūli.

 

RNP valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš: “Mūsu mērķis ir nodrošināt labākos daudzdzīvokļu namu un to teritoriju apkalpošanas standartus klientiem. Ar jauno komunālo tehniku mēs spēsim uzlabot teritoriju sakopšanas operativitāti un nodrošināt, ka iedzīvotāji var baudīt tīru, sakoptu vidi. Investīcija ne tikai paaugstinās pārvaldnieka sniegto pakalpojumu kvalitāti, operatīvi risinot dažādus sezonālos uzdevumus, bet arī mazinās atkarību no ārpakalpojumu sniedzējiem un nodrošinās, ka nepieciešamie darbi tiek veikti operatīvi. Mūsu mērķis ir veidot kvalitatīvu dzīves vidi visiem RNP klientiem.”

 

Komunālā tehnika ir pielāgojama dažādiem darba apstākļiem un sezonām, nodrošinot iespēju veikt dažādus darbus. Vasarā tā spēj veikt zāles pļaušanu, rudenī – lapu vākšanu un mulcēšanu, ziemā – sniega notīrīšanu un pretslīdes materiāla izklāšanu. Tehnikas uzbūve palīdzēs darbiniekiem veikt uzdevumus efektīvi un operatīvi, piemēram, ziemas periodā nomainīt sniega šķūri pret sniega birsti. Tehnikas darba režīmu iespējams regulēt, izvēloties starp ECO, STANDARD un MAX režīmu. Tie ļauj pielāgot tehniskās iekārtas darbību atbilstoši veicamajam uzdevumam. Piemēram, ECO režīmu var izvēlēties ikdienas slaucīšanai, samazinot degvielas patēriņu un trokšņa līmeni. Savukārt, lai efektīvi pļautu biezu zāli vai veiktu bieza sniega kārtas šķūrēšanu, var izvēlēties STANDART vai MAX režīmu, nodrošinot nepieciešamo enerģijas līmeni darba izpildei. Jaunā komunālā tehnika arī piedāvā izcilu pielāgojamību teritoriju specifikai. Tā spēj uzbraukt uz 15 cm augstas ietves apmales, pateicoties tās visu riteņu piedziņai, kā arī pateicoties artikulētai šasijas bāzei. Tas nozīmē, ka, braucot līkumā, aizmugurējais ritenis seko priekšējam, tādēļ puķu dobes netiks izbraukātas.

 

Šobrīd RNP izvēlētā komunālā tehnika aprīkota komplektāciju, lai nopļautu zāli vasarā un notīrītu sniegu ziemā, taču šīs tehnikas modulārais dizains ir pielāgots, lai aprīkotu ar citiem rīkiem, piemēram, lai saslaucītu smiltis, apgrieztu nezāles un veiktu citus teritorijas sakopšanas darbus. Tiks izvērtēta šī brīža tehnikas komplektācija un, iespējams, nākotnē tā tiks papildināta. RNP turpina strādāt pie inovācijām un uzlabojumiem, lai nodrošinātu dzīvojamo māju iedzīvotājiem labākos iespējamos pakalpojumus un dzīves apstākļus.