Informācijas tālrunis: 8900

RNP izsludinājis iepirkumu par ēku centrālās apkures sistēmu remontu un apkopi

2022-05-06

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” izsludinājis iepirkumu par ēku iekšējo siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi, lai nodrošinātu daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem vitāli svarīgo ēkas centrālās apkures sistēmas uzturēšanas pakalpojumu nākamajā apkures sezonā, kad beigsies līgums ar uzņēmumu PS “Siltumserviss Rīga”.

 

Ēkas centrālās apkures sistēmu tehniskās apkopes un ārpuskārtas remontu pakalpojums, kurā pretendenti piedāvājumu var iesniegt līdz š.g. 16. maijam, ietver arī apkures pieslēgšanu un atslēgšanu,  apkures sistēmu stabilizēšanu, kā arī ēkas iekšējo siltumapgādes tīklu ārpuskārtas remontus.

 

RNP valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis: “Būtiski, lai mūsu klienti saņem kvalitatīvu pakalpojumu par izdevīgu cenu, tāpēc izstrādājot iepirkuma prasības, esam paplašinājuši iespējamo pretendentu loku, sadalot Rīgu daļās. Šāds lēmums ļauj konkursam kvalificēties lielākam skaitam uzņēmumu. Līdzīgi esam rīkojušies ar iepirkumiem sniega tīrīšanas jomā, zāles pļaušanas, liftu uzturēšanas un citos līgumos, kur esam saņēmuši izdevīgāku cenas piedāvājumu nekā iepriekš. Rezultātā mūsu klienti saņem izdevīgākus pakalpojumus. Šis iepirkums pēc apjoma varētu būt interesants arī ārvalstu komersantiem – tāpēc ir publicēts arī ES Oficiālajā vēstnesī. Ceru, ka šis iepirkums nebūs izņēmums un pretendentu skaits būs lielāks nekā iepriekš.” 

 

Iepirkums par ēku iekšējo siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi sadalīts divās daļās – Daugavas labais un kreisais krasts. Šis ir viens no finansiāli ietilpīgākajiem RNP iepirkumiem. Pakalpojuma līgums tiks slēgts uz laiku līdz 3 gadiem un iepirkuma provizoriskā līgumcena ir 16 miljoni eiro.