Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

RNP klienti var iesniegt skaitītāju rādījumus vortālā www.e-parvaldnieks.lv

2012-04-25

No Š.g. 25. aprīļa elektroniski iespējams iesniegt skaitītāju rādījumus. Jau šobrīd SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” klientiem, izmantojot vortālu www.e-parvaldnieks.lv pieejami elektroniskie pakalpojumi – mēs piedāvājam elektronisko rēķinu saņemšanu, iespēju iepazīties ar īpašuma apsaimniekošanas tāmēm.

Atgādinām, ka no maija SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” pārtrauc sadarbību ar www.raditaji.lv. Līdz ar to SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” nepieņems skaitītāju rādītājus, kā arī nenodrošinās elektroniskos rēķinus www.raditaji.lv klientiem.

Bezmaksas elektronisko pakalpojumu saņemšanai, lūdzam reģistrēties SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” vortālā www.e-parvaldnieks.lv.

Lēmumu par sadarbības izbeigšanu SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” pieņēma balstoties uz vienpusējām izmaiņām no portāla www.raditaji.lv īpašnieku puses, ieviešot abonēšanas maksu par saviem pakalpojumiem. Tādejādi tiek pārkāpts savstarpējais sadarbības līgums. Ņemot vērā, ka SIA „Rīgas namu pārvaldnieks”, izmantojot uzņēmuma e-pakalpojumu vortālu www.e-parvaldnieks.lv, nodrošina elektroniskos pakalpojumus, no maija tiks pārtraukta sadarbība ar www.raditaji.lv. Šī portāla lietotājiem elektroniskos pakalpojumus SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” no nākamā mēneša nenodrošinās.