Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

RNP klientiem nodrošinās eglīšu izvešanu bez maksas

2016-01-18

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas kompāniju SIA “Clean-R” un SIA “Pilsētvides serviss”  saviem klientiem nodrošinās Ziemassvētku eglīšu savākšanu un izvešanu bez maksas!

Aicinām uzņēmuma klientus eglītes novietot savas dzīvojamās mājas sadzīves atkritumu laukumos vai pie atkritumu konteineriem. SIA “Clean-R” un SIA “Pilsētvides serviss” eglīšu savākšanu un izvešanu nodrošinās 2016.gada 24. un 31. janvārī. Gadījumā, ja pilsētas iedzīvotāju atsaucība būs liela, plānots organizēt papildu eglīšu izvešanas reisus.

RNP aicina iedzīvotājus eglītes nemest sadzīves atkritumu konteineros, bet gan novietot tiem blakus. Papildus maksa par eglīšu izvešanu netiks iekasēta.

Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka iedzīvotāji savus mājokļus no eglītēm atbrīvo ne tikai janvārī, bet arī vēl februāra sākumā, tādējādi – ja kāds eglīti plāno paturēt pēc iespējas ilgāk, arī tādā gadījumā var rēķināties ar bezmaksas izvešanu pie nosacījuma, ja eglīte tiks novietota pie sadzīves atkritumu konteineriem.