Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

RNP klientiem ūdens patēriņa skaitītāju lapiņas decembrī tiks atgrieztas rēķinos

2019-11-29

Decembrī tiem SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) klientiem, kuri izvēlējušies ūdens patēriņa skaitītāju (ŪPS) rādījumu iesniegšanai izmantot papīra lapiņas, tās tiks iekļautas rēķinos. Ņemot vērā, ka decembrī tieši ŪPS rādījumu iesniegšanas nedēļā ir 3 brīvdienas, kas ierobežos klientu iespējas izņemt jaunās lapiņas, tiks apgrūtināta arī ŪPS rādījumu lapiņu iesniegšana.

“Lēmums tās atkal iekļaut rēķinos tiem klientiem, kuri joprojām izmanto ŪPS rādījumu iesniegšanas lapiņas, saistīts ar vairākiem faktoriem. Pirmkārt, šajā priekšsvētku periodā, mēneša beigās ir vairākas svētku dienas, tāpēc uzņēmuma pagaidu valde neuzskata par pamatotu nepieciešamību klientus virzīt uz uzņēmuma klientu apkalpošanas centriem, lai saņemtu drukātās lapiņas. Otrkārt, tie klienti, kuri turpina izmantot lapiņas, acīmredzami arī turpmāk neplāno izmantot citu ŪPS rādījumu iesniegšanas formātu, tāpēc šo cilvēku virzīšana uz klientu apkalpošanas centriem, lai saņemtu ŪPS lapiņas nākamajiem 3 mēnešiem, nav ekonomiski pamatota. Treškārt, primārais mērķis, kas tika izvirzīts, ieviešot izmaiņas ŪPS lapiņu iesniegšanas kārtībā, lai palielinātu uzņēmuma elektronisko pakalpojumu lietotāju skaitu, ir panākts”, norāda RNP pagaidu valdes priekšsēdētājs Ernests Saulītis.

ŪPS papīra lapiņu iesniedzēju skaits pēc izmaiņu ieviešanas ir samazinājies par aptuveni trim ceturtdaļām – papīra lapiņu iesniedzēju skaits šobrīd ir 8500 klientu, kas ir tikai ceturtā daļa no nepilniem 40 000, kas iesniedza ŪPS lapiņas augustā. Ņemot vērā visus apstākļus, nākamajos mēnešos ŪPS lapiņas tiks iekļautas rēķinā tiem klientiem, kuri neizmanto citas iesniegšanas formas. Turpmākajos mēnešos tiks analizēta visu ŪPS rādījumu iesniegšanas veidu izmaiņu dinamika.

Lielākais jauno lietotāju pieaugums vērojams uzņēmuma e-pakalpojumu vortālā www.e-parvaldnieks.lv. Pieprasīta ir arī ŪPS rādījumu iesniegšana SMS formātā, kā arī oktobrī ieviestais jaunums – rādījumu iesniegšana vortālā bez reģistrēšanās visam e-pakalpojumu kopumam.