Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

RNP maijā piedāvās iespēju slēgt izlīgumus, nemaksājot līgumsodu

2014-04-30

SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) 2014.gada maijā piedāvās saviem klientiem, kuriem izveidojies parāds par saņemtajiem pakalpojumiem, iespēju noslēgt izlīgumu par pakāpenisku parāda atmaksu, dzēšot līgumsodu 100 % apmērā.

Noslēgt izlīgumu varēs visos RNP klientu apkalpošanas centros, sākot no 2014.gada maija mēneša pirmās darba dienas, t.i., 6. maija līdz pat 31. maijam.

Noslēdzot izlīgumu laikā no šī gada 6. līdz 31. maijam, tiks sagatavots individuāls parāda atmaksas grafiks ar maksimālo termiņu 24 mēneši jeb divi gadi. Aprēķinot maksājuma apmēru, tajā netiks iekļauts līgumsods jeb kavējuma nauda, kas izveidojies līdz izlīguma noslēgšanas brīdim. Pēc pilnīgas pamatparāda summas atmaksas aprēķinātais un nesamaksātais līgumsods tiks dzēsts 100% apmērā.

Šobrīd RNP klienti par dažādiem saņemtajiem pakalpojumiem ir parādā 35 milj. eiro jeb 25 milj. latu, kas ir par 2 milj. latu mazāk, nekā 2013. gada septembrī, kad parāda apjoms sasniedza 27 milj. latu. Savukārt par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem pilnībā nav norēķinājušies 46 000 klienti.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Antonovs uzsver: „Neraugoties uz to, ka primārais uzņēmuma uzdevums ir dzīvojamo māju apsaimniekošana, mums, kā vairāku tūkstošu māju pārvaldniekam, ir jāņem vērā aizvadīto gadu ekonomiskās grūtības, kā arī šodienas sociālekonomiskā realitāte. Līdz ar to liels mūsu darba apjoms jāvelta parādnieku skaita mazināšanai, veidojot pieejamus nosacījumus klientiem parādsaistību sekmīgai noslēgšanai. Ir pienācis laiks novilkt svītru – ar izlīgumu akciju mēs sniedzam iespēju apzinīgajiem, bet īslaicīgās finanšu grūtībās nonākušajiem klientiem izkļūt no parādiem, nemaksājot soda naudu. Uzsākot šo akciju, aicinu ikvienu uzņēmuma klientu, kuram kādu iemeslu dēļ izveidojies parāds, izmantot šo iespēju.”