Informācijas tālrunis: 8900

RNP nekustamo īpašumu nozares līderis pēc apgrozījuma

2015-11-17

“Firmas.lv” un aģentūras LETA veidotais “Latvijas biznesa gada pārskats 2015” liecina, ka pagājušā gadā SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) sasniegtais apgrozījums 60,23 miljonu eiro apmērā ir ļāvis uzņēmumam kļūt par nekustamo īpašumu nozares līderi.

RNP valdes priekšsēdētājs Ivo Lecis uzsver: „Būt lielākajam dzīvojamo māju apsaimniekotājam Baltijas valstīs ir liels izaicinājums. Tā ir liela atbildība mūsu klientu priekšā, lai mēs katru dienu varētu sniegt konkurētspējīgus un kvalitatīvus pakalpojumus. Iepriekšējā gadā dzīvojamām mājām kopumā paveikts ievērojams remontdarbu apjoms – sākot no ikdienas darbiem, beidzot ar apjomīgiem fasāžu, jumtu un ieeju remonta darbiem. Remonti veikti vairāk kā 1900 dzīvojamās mājās par kopējo summu teju 8 miljoni euro apmērā. Tai skaitā 429 mājās nomainīti logi un durvis koplietošanas telpās, 149 ēkās veikts ūdensapgādes un kanalizācijas novadīšanas sistēmu remonts, 284 mājās siltumapgādes sistēmas remonts, 121 namā atjaunota elektroapgādes sistēma, 98 mājās renovēti lifti, kā arī paveikti citi būtiski remontdarbi – gan plānveida, gan avārijas.”

Uzņēmuma vadītājs stāsta, ka 2014. gada laikā 26 dzīvojamām mājām pēc dzīvokļu īpašnieku kopības pieprasījuma nodrošināta arī remontdarbu izpildes priekšfinansēšana, proti, mājas kopīpašnieki ar maksāšanas disciplīnu ne mazāk kā 85% izveidoja finanšu līdzekļu uzkrājumu vismaz 25% apmērā, savukārt RNP veica nepieciešamos remontus. Atlikušās remonta darbu izmaksas tiek iekļautas ikmēneša rēķinos, šādā veidā sniedzot klientiem iespēju sadalīt maksājumus periodā līdz pat 5 gadiem.

„Šogad un nākamajā gadā turpinām darbu pie jauniem pakalpojumiem, kas veicinās klientiem ērtāku un patīkamāku dzīves vidi. Jau šobrīd vienas kāpņu telpas iedzīvotājiem vienoties un uzsākt atsevišķas kāpņu telpas remontu pirms tas tiek veikts visā mājā. Kā sekmīgs pilotprojekts uzsākta dzīvojamo māju koplietošanas telpu sanitārā uzkopšana ar tam speciāli izveidotu mobilo brigāžu palīdzību, par ko jau saņemtas daudzu klientu pozitīvas atsauksmes,” saka I.Lecis.