Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

RNP palīdz piesaistīt Rīgas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu dzīvojamo māju atjaunošanai

2022-05-09

SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) 2022. gada 6. maijā Rīgas domes Īpašuma departamentā iesniedza dokumentus konkursam „Rīgas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums Dzīvojamo māju atjaunošanai 2023. gadā”, kā ietvaros dzīvojamo māju Ģertrūdes ielā 91, Rīgā, un Bišu ielā 17A, Rīgā, dzīvokļu īpašnieki veiks ēkas pagraba pārseguma atjaunošanas remontdarbus. Remontdarbu izmaksas tiks segtas no dzīvojamo māju uzkrātajiem finanšu līdzekļiem, kā arī daļa remontdarbu līdz pat 50% no attiecināmajām remontdarbu izmaksām tiks segtas ar Rīgas pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma atbalstu. RNP māju pārstāvjiem palīdzēja sagatavot konkursam visu nepieciešamo dokumentāciju (tehniskās dokumentācijas izstrādi, kopības lēmuma pieņemšanu par dalību konkursā, biedrību nodibināšanu un ar to saistīto dokumentu un formalitāšu sagatavošanu un būtiskas lietas), kā arī sniedza būtisku atbalstu konkursa dokumentu noformēšanā.

RNP vēlas pateikt milzīgu paldies mājas pārstāvjiem Sanitai Bodniecei un Lindai Lojai par aktīvu dalību dzīvojamo māju atjaunošanas procesā, kā arī par piešķirto uzticamības kredītu uzņēmumam, lai varētu Rīgu padarīt skaistāku un drošāku.

Lai saņemtu papildus informāciju par mājas atjaunošanas procesu un iespējām konkursa ietvaros, aicinām Jūs uzdot jautājumus, kā arī pieteikties uz individuālu konsultāciju, sazinoties ar projektu vadītāju: Oskars Skrastiņš, tālr. 25483083, e-pasts: oskars.skrastins@rnparvaldnieks.lv.