Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

RNP "RTU Karjeras diena 2020" piedāvās prakses vietas

2020-03-05

Viens no veiksmīgas karjeras stūrakmeņiem ir kontaktu dibināšana, tādēļ ikviens students aicināts 6. martā apmeklēt SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) stendu izstādē “RTU Karjeras diena 2020”. Izstādes laikā apmeklētāji varēs ne tikai uzzināt par karjeras iespējām lielākajā Baltijas daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanas uzņēmumā un uzdot interesējošus jautājumus nozares speciālistiem, bet arī piedalīties dažādās aktivitātēs.

RNP mērķis izstādē ir uzrunāt studentus un topošos profesionāļus, iepazīstinot ar prakses un darba iespējām uzņēmumā, kā arī izklāstot sīkāk par uzņēmumu un nozares iespējām studējošajiem. Šī ir lieliska iespēja arī vidusskolēniem pirms pieņemt gala lēmumu par to, kur doties studēt un kā veidot savu karjeru, un apjaust, kāds ir darba devēju tirgus studiju laikā un pēc tam.

Izstāde “RTU Karjeras diena 2020” notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, un RNP tajā piedalās jau vairākus gadus pēc kārtas. Apmeklējums ir bez maksas, un tajā piedalīties ir aicināti visi skolēni, studenti un citi interesenti. Pasākums norisinās no plkst. 10:00 līdz plkst. 16:00.