Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

RNP “RTU Karjeras diena 2024” piesaistīja jaunos talantus

2024-03-12

2024. gada 8. martā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rīkotajā izstādē “RTU Karjeras diena 2024” SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) stends piesaistīja lielu studentu interesi. Apmeklētājiem bija iespēja ne vien uzzināt par RNP darbības specifiku un dažādajām karjeras iespējām, bet arī satikt uzņēmuma speciālistus klātienē un uzdot interesējošos jautājumus.

 

Īpašu interesi izraisīja iespēja izmēģināt dažas no ierīcēm, ko RNP speciālisti izmanto ikdienā, piemēram, termogrāfijas kameru, temperatūras un mitruma mērītāju un anemometru. Šī praktiskā pieredze ļāva studentiem labāk iepazīt uzņēmuma ikdienas darbu un sajust tā piedāvātās karjeras iespēju aizrautību.

 

Mēs esam gandarīti par veiksmīgo dalību “RTU Karjeras dienā” un studentu pozitīvo atsaucību. Šāda veida pasākumi ir lieliska iespēja iepazīstināt jauniešus ar RNP kā dinamisku un modernu darba devēju, kā arī piesaistīt talantīgākos un ambiciozākos studentus savām komandām.

 

Šogad sadarbībā ar visasiespejas.lv “RTU Karjeras diena 2024” ietvaros notika “Darba Tinderis”, kas atvieglo darba meklēšanas procesu jauniešiem. Studentiem, kuriem platformā “Darba Tinderis” bija izveidojusies saderība jeb “match”, bija iespēja darba interviju sarunāt tieši izstādes laikā.

 

Plašāku informācija par prakses iespējām meklējiet mūsu mājas lapā: https://rnparvaldnieks.lv/prakses-iespejas/

Aktuālās vakances:  https://rnparvaldnieks.lv/vakances/