Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

RNP saviem klientiem piedāvā santehniķa, elektriķa un citus pakalpojumus

2013-07-16

Uzklausot klientu vēlmes, SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) piedāvā santehniķa, elektriķa un citus maksas pakalpojumus remontdarbu veikšanai dzīvokļu īpašumā. Līdz šim RNP nodrošināja sanitārtehnisko un elektroinstalācijas darbu izpildi tikai dzīvojamās mājas kopīpašumā esošajai daļai, bet, sākot no šā gada 1. jūnija, RNP piedāvā savus pakalpojumus šo darbu veikšanai arī dzīvokļu īpašniekiem par papildus samaksu saskaņā ar cenrādi.

Nepieciešamos remontdarbus iespējams pieteikt visos RNP klientu apkalpošanas centros. Remontdarbiem tiek piemērota divu gadu garantija, sākot no pieņemšanas-nodošanas akta parakstīšanas brīža. Izņēmuma gadījumi ir ūdens patēriņa skaitītāju nomaiņas darbi (piemērota sešu mēnešu garantija) un kanalizācijas cauruļvadu aizsprostu attīrīšanas darbi (garantija nav piemērojama).

Maksa par papildus pakalpojumu tiks iekļauta nākamā mēneša apsaimniekošanas un saņemto pakalpojumu rēķinā, atbilstoši klienta parakstītajiem dokumentiem par saņemtajiem pakalpojumiem. Tādējādi tiek izslēgta tūlītēja samaksa skaidrā naudā, un uzņēmuma klientiem nodrošināta iespēja plānot savus izdevumus nākamā mēneša griezumā.

Ar RNP speciālistu sniegto sanitārtehnisko, elektroinstalācijas un citu darbu cenrādi iespējams iepazīties interneta vietnē: www.rnparvaldnieks.lv vai sazinoties ar klientu apkalpošanas speciālistiem iecirkņos. Piedāvājumā ietilpst gan ūdensvada un kanalizācijas sistēmas remontdarbi, gan santehnikas iekārtu, piemēram, izlietnes vai krāna nomaiņas, gan ūdens patēriņa skaitītāju uzstādīšana/nomaiņa, gan elektroinstalācijas atjaunošanas darbi, kā arī citi celtniecības darbi.