Informācijas tālrunis: 8900

RNP uzsāk drukāto rēķinu apjoma samazināšanu

2022-09-09

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) sākot ar septembri uzsāk drukāto rēķinu apjoma samazināšanu. Būtisku pāreju uz elektroniskajiem rēķiniem plānots īstenot līdz maija mēnesim. Jau šobrīd liela daļa klientu ikdienā lieto vortālu e-parvaldnieks.lv, kurā ātri un ērti iespējams piekļūt rēķiniem, to arhīvam un citai svarīgai informācijai, kas saistīta ar īpašumu.

Covid-19 pandēmijas rezultātā visi piedzīvoja būtisku digitālu izrāvienu, piemēram, arvien vairāk ikdienā ieviešot dokumentu apriti elektroniskā veidā. Arī RNP samazināja drukātu dokumentu apjomu uzņēmumā un turpina īstenot šo praksi. Informatīvās kampaņas “Palīdzi izglābt kokus! Atsakies no sava drukātā rēķina!” ietvaros tika plaši skaidrots, ka drukāto rēķinu samazināšana ir veids kā ietaupīt finanšu resursus, kā arī būtiski veicināt informācijas apmaiņu starp uzņēmumu un klientu. Atgādinām, ka drukāto rēķinu sagatavošanai iztērētais papīra apjoms katru mēnesi atstāj arī negatīvas sekas uz apkārtējo vidi.

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” valdes loceklis Bernhards Maļinovskis: “Laikā, kad teju viss kļuvis dārgāks, katra iespēja samazināt izdevumus ir jāizmanto. Esam pārliecinoši demonstrējuši, ka ir iespējams īstenot veiksmīgu optimizācijas procesu uzņēmumā. Strādājot pie administratīvo pozīciju audita uzņēmumā, tika panākts pārvaldīšanas maksas samazinājums 70% klientu, savukārt izstrādājot iepirkumu sistēmu, tika samazinātas pakalpojumu izmaksas pat 2-3 reizes tādiem pakalpojumiem kā zāles pļaušana, liftu apkalpošana un citi. Drukāto rēķinu apjoms ir samazināms, un tas ne tikai pozitīvi atsaucas uz vides ilgtspēju, bet sniedz iespēju ātrākai saziņai un ērtākai sadarbībai ar klientiem e-vidē. Turklāt jāatzīmē, ka lielākā daļa uzņēmumu, kuri ikdienā apkalpo lielu skaitu klientu izmanto tikai elektroniskos rēķinus, sniedzot klientam iespēju lietot mūsdienīgus digitālus rīkus un sekot līdzi saņemtajiem pakalpojumiem vai precēm un to apmaksai e-vidē.”

Turpmāk klientu ērtībai RNP plānots ieviest arvien vairāk digitālu jauninājumu vortālā e-parvaldnieks.lv, kur būs pieejama daudz plašāka informācija dzīvokļu īpašniekiem par viņu īpašumu.

Būtiski ieguvumi katram klientam, kurš lieto vortālu e-parvaldnieks.lv –  iespējams rēķinu saņemt ātrāk, piekļuve rēķiniem tiek nodrošināta jebkurā vietā, jebkurā laikā, tai skaitā arī rēķinu arhīvam, tiek nodrošināta pilnīga konfidencialitāte, jo e-rēķins nav pieejams nepiederošām personām. Turklāt vortāla lietotāji – dzīvokļa īpašnieki var iepazīties ar savas mājas pārvaldīšanas tāmi un pārskatu, uzzināt par plānotajiem pakalpojumu (ūdens, elektrības u.c. padevi) pārtraukumiem un izmantot daudz citas vortāla funkcijas.

Informatīvās kampaņas “Palīdzi izglābt kokus! Atsakies no sava drukātā rēķina!” VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=TIFLV7yywTc