Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Rudenī tiks pabeigti divu māju siltināšanas darbi

2015-08-07

Šī gada 4. augustā “Rīgas namu pārvaldnieks” valdes priekšsēdētājs Ivo Lecis ar uzņēmuma speciālistiem apmeklēja mājas, kurās noris siltināšanas jeb renovācijas darbi – Ļermontova ielā 8 un A.Dombrovska ielā 49, Rīgā. Uzņēmuma pārstāvji pārliecinājās, ka atbilstoši plānotajam Ļermontova ielā 8, Rīgā, renovācijas darbi tiks pabeigt jau šī gada augusta vidū, savukārt A.Dombrovska ielā 49, Rīgā, kopš projekta uzsākšanas dienas paveikti aptuveni 55% renovācijas darbu un projektu plānots pabeigt šī gada septembrī.

Plānotais siltumenertģijas ietaupījums pēc renovācijas darbu izpildes:

  • Ļermontova ielā 8, Rīgā – 45.10 %;
  • A.Dombrovska ielā 49, Rīgā – 41.81 %.

Valdes priekšsēdētājs I.Lecis: “Apskatot māju renovācijas darbu norisi, esmu pārliecinājies par to, ka “Rīgas namu pārvaldnieks” speciālisti profesionāli uzrauga renovācijas darbu gaitu, kā arī nodrošina sekmīgu remontdarbu izpildi katrā projekta norises punktā. Ikviens mājas iedzīvotājs – uzņēmuma klients, ir mūsu galvenā prioritāte. Mēs kopīgiem spēkiem strādājam, lai šo māju iedzīvotāji saņemtu vislabāko pakalpojumu – siltu, vizuāli pievilcīgu mājokli un samazinātus rēķinus par apkuri. Uzskatu, ka šo māju siltināšana kalpos kā pozitīvais piemērs Rīgas pilsētas iedzīvotājiem un raisīs interesi arī citu māju iedzīvotāju vidū par renovācijas iespējām!”

Jaunajā ES fondu plānošanas periodā no 2014. gada līdz 2020. gadam apstiprināts ERAF un valsts budžeta finansējums 176 miljonu EUR apmērā. Pašreiz Ekonomikas ministrijas sagatavotais Ministru kabineta noteikumu projekts par valsts atbalsta nosacījumiem energoefektivitātes paaugstināšanai dzīvojamās ēkās ir apspriešanas stadijā un projektu iesniegumu pieņemšana vēl nenotiek.

Dzīvokļu īpašniekiem jau šobrīd jāsāk gatavoties un galvenais – savstarpēji jāvienojas lēmumā “PAR” par savas dzīvojamās mājas siltināšanu!

Lai saņemtu papildus informāciju par mājas siltināšanas procesu un iespējām, aicinām Jūs uzdot jautājumus, rakstot uz e-pasta adresi: siltinasana@rnparvaldnieks.lv.

Attēlā: Ļermontova ielas 8, Rīgā, ēkas renovācijas darbi. Vairāk attēlu FOTOGALERIJĀ.

Attēlā: Ļermontova ielas 8, Rīgā, ēkas renovācijas darbi. Vairāk attēlu FOTOGALERIJĀ.