Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” apstiprina dalību projektā „Virtuālā prakse”

2014-01-02

SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) sadarbībā ar biedrību „Jauniešu konsultācijas” iesaistījies projektā „Virtuālā prakse”, lai jauniešus ieinteresētu apgūt namu pārvaldnieka profesiju. „Virtuālās prakses” ietvaros skolēni, studenti un citi interesenti tiek aicināti paplašināt redzesloku un pārbaudīt savas zināšanas, izpildot testu, kas sastāv no 15 dažādas sarežģītības jautājumiem par namu pārvaldīšanu un apsaimniekošanu.

Izveidotais tests sniedz iespēju ieskatīties īpašuma apsaimniekošanas procesos, kā arī pārbaudīt esošās un iegūt jaunas zināšanas gan par namu pārvaldīšanas tehnisko, gan arī juridisko pusi. RNP izveidotā projekta „Virtuālā prakse” epizode par namu pārvaldnieka profesiju pieejama ŠEIT.

„Virtuālā prakse” ir unikāls projekts Latvijas un pasaules mērogā, kurā ikvienam jaunietim ir iespējams virtuāli iegūt praktiskas zināšanas pie darba devēja un profesionāli pilnveidot sevi. Virtuālās prakses mērķis ir palīdzēt jauniešiem veiksmīgāk veidot savu karjeru un ātrāk integrēties darba tirgū, izglītot sabiedrību un audzināt jaunus talantus darba devējiem. Vairāk informācijas par projektu: www.prakse.lv.