Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) izstādē “Māja I 2024” konsultēs par ēku siltināšanu un pārvaldīšanas pakalpojumiem

2024-03-21

No 21.marta līdz 24.martam izstādē “Māja I 2024 ” RNP speciālisti stāstīs par jaunajiem pakalpojumiem, bet RNP Māju atjaunošanas nodaļas eksperti sniegs konsultācijas par ēku siltināšanu un atjaunošanu piesaistot Eiropas Savienības līdzfinansējumu.

Ar profesionāļiem no RNP Māju atjaunošanas nodaļas būs iespējams aprunāties gan dodoties uz RNP stendu, gan arī stendā “Dzīvo siltāk”. Šī ir lieliska iespēja gūt plašāku ieskatu kā soli pa solim uzsākt ēku renovācijas programmu, ieklausīties pieredzes stāstos un piemēros, kā arī uzzināt par finansiāliem un praktiskiem ieguvumiem.

Trīs dienas RNP stendā būs iespējams tikties ar Māju atjaunošanas nodaļas vadītāju Oskaru Skrastiņu, kurš informēs par iespējām padarīt savu mājokli energoefektīvāku, piesaistot ārējo finansējumu – tikšanās notiks 21. martā plkst.14.30, savukārt 22.martā un 23. martā plkst.13.30.

Savukārt sestdien, 23. martā, plkst. 11.30 – 12.30 būs iespējams aprunāties arī ar RNP valdes locekli Mārtiņu Pauru, kurš stāstīs par uzņēmuma nākotnes attīstību, klientu pakalpojumiem un servisu, savukārt no plkst. 12.30 līdz plkst. 13.30 Pakalpojumu vadības un attīstības nodaļas vadītāja Elīnu Pētersoni stāstīs par uzņēmuma jaunajiem pārvaldīšanas pakalpojumiem, tostarp videi draudzīgiem risinājumiem.

Uz tikšanos izstādē!

Izstāde “Māja I 2024” norisināsies Ķīpsalas izstāžu zālē un  ir lielākais būvniecības nozares notikums Latvijā, kas atspoguļo celtniecības attīstības tendences, tehnoloģiju jaunumus, kā arī sekmē tiešu dialogu starp būvniecības un citu saistītu nozaru profesionāļiem un galapatērētājiem vietējā un starptautiskā līmenī.