Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Siltumtīklu hidrauliskā pārbaude Vecmīlgrāvī

2015-07-22

Informējam, ka AS „RĪGAS SILTUMS” šī gada 27. un 28. jūlijā veiks siltumtīklu hidraulisko pārbaudi un maģistrālo siltumtīklu remontdarbus Vecmīlgrāvī, tādējādi iedzīvotājiem A.Dombrovska, Anitas, Atlantijas, Baltās Baznīcas, Emmas, Kalngales, Kāvu, Kreimeņu Ledus, M.Rinkas, Meldru, Melīdas, Mērnieku, Mildas, Rīnūžu, Rūpnīcas, Skuju, Sniega, Stiebru, Vecmīlgrāvja un Ziemeļblāzmas ielā, Edžiņa un Vanadziņa gatvē, kā arī Vecmīlgrāvja 1., 5. un 6. līnijā nebūs pieejams karstais ūdens.

Lai bojājumu gadījumā apkārtējā vidē nenonāktu karsts siltumnesējs (ūdens), karstā ūdens temperatūra dzīvojamajām mājām tiks pazemināta šī gada 27.jūlijā no plkst. 00:00. Karstā ūdens padevi plānots atjaunot šī gada 28.jūlijā ap plkst. 8:00.

Lai karstā ūdens skaitītājs neuzskaitītu patērēto ūdeni, kas remonta laikā būs vēss, aicinām neatvērt/neizmantot karstā ūdens krānu!

AS „RĪGAS SILTUMS” lūdz pilsētas iedzīvotājus nekavējoties ziņot par hidrauliskās pārbaudes laikā novērotajām ūdens noplūdēm siltumtīklos pa bezmaksas diennakts Klientu palīdzības dienesta tālruni 80000090.

Papildus informācija par karstā ūdens padeves pārtraukumiem pieejama AS „Rīgas siltums” mājas lapā www.rs.lv, kā arī mājas lapas www.rnparvaldnieks.lv sadaļā “Pakalpojumu piegādes pārtraukumi”.