Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Sniega tīrīšana ir prioritāte un notiek režīmā 24/7

2021-12-03

Situācija ar SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) kapacitāti sniega tīrīšanā ir ierobežota reakcijas laikā. Tas saistīts ar darbinieku atstādināšanām, kas izriet no valstī noteiktās obligātās vakcinācijas publiskajā sektorā strādājošiem. Pandēmijas dēļ būtiski pieaugusi arī darbinieku saslimstība. Līdz ar to sniega un ledus tīrīšana šobrīd notiek ārkārtas režīmā, piesaistot visus iespējamos tehniskos resursus un papildspēkus, kas pieejami uzņēmumā.

 

Turklāt Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) pēdējās nedēļas laikā jau otro reizi paaugstinājis brīdinājuma līmeni galvaspilsētā – pirmo reizi vēsturē izsludinot sarkano brīdinājumu par ekstremāli stipru snigšanu. Tādejādi mums jārēķinās ar īpaši lielu nokrišņu daudzumu.

 

Ronalds Neimanis, SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” valdes priekšsēdētājs: “Covid-19 pandēmija ir skārusi mūs visus, šajos laika apstākļos visvairāk uzņēmumā izjūtam tieši sētnieku trūkumu. Lai risinātu cilvēkresursa trūkumu RNP jau pirms ziemas sezonas veicis virkni pasākumu – pastiprināta materiāli tehniskā bāze pielāgojot uzņēmuma tehniku sniega tīrīšanai, piesaistīts ārpakalpojums, organizētas papildu uzkopšanas brigādes, darbā pieņemti arī jauni darbinieki.”

 

Jau iepriekš ziņots, ka saistībā ar darbinieku trūkumu uzņēmumā, uzkopšanas darbos brīvprātīgi vairākkārtīgi iesaistās arī RNP biroja darbinieki un uzņēmuma vadība. Rīt, sestdien plānota jau trešā sētnieku darba atbalsta akcija, šoreiz sniega tīrīšanā no uzņēmuma klientu māju teritorijām.

 

Aicinām klientus būt izprotošiem pret radušos situāciju, pakalpojums tiek nodrošināts, bet pastāv iespēja, ka var kavēties izpildes termiņi.

 

 

Tas, kā norit sniega tīrīšanas darbi RNP.

Please accept marketing-cookies to watch this video. Learn more

 

 

Informējam, ka visās mājās uzkopšana tiek nodrošināta pilnā apmērā, tomēr gadījumos, ja radušās kādas problēmas ar uzkopšanas pakalpojumu, aicinām ziņot: rnparvaldnieks@rnparvaldnieks.lv.