Informācijas tālrunis: 8900

Šogad jumta atjaunošanas darbi paveikti jau 59 mājām

2015-08-26

“Rīgas namu pārvaldnieks” šogad plāno realizēt jumta atjaunošanas darbus 178 dzīvojamajām mājām. Līdz šī gada augusta beigām jumta remontdarbi noslēgušies 59 mājās, savukārt 39 mājās vēl turpinās uzsāktie darbi. Līdz gada beigām plānots uzsākt jumta atjaunošanas darbus vēl 80 mājās.

Šogad augustā jumta remontdarbi pabeigti arī dzīvojamajā mājā Ilūkstes ielā 101, Rīgā. Veikt realizēto jumta atjaunošanas darbu apskati devās arī “Rīgas namu pārvaldnieks” valdes priekšsēdētājs I.Lecis un valdes locekle I.Bulgarina.

Dzīvojamās mājas Ilūkstes ielā 101, Rīgā, jumta seguma atjaunošanas darbi veikti, izmantojot mūsdienīgus materiālus un darba tehniku. Jumta materiāls ir ražots uz poliuretāna bāzes ar neorganiskām piedevām, tas ir izturīgs pret dažādiem laika apstākļiem un ķīmiskām vielām, kā arī UV stariem, mehānisku ietekmi. Jumta seguma materiāls ir ļoti elastīgs – tas nodrošina jumta pretestību pret deformācijām, kas var rasties jumta virsmas temperatūras svārstību rezultātā (dienas un nakts temperatūras atšķirības, kā arī sezonālās temperatūras atšķirības).

Materiāls tiek uzklāts divās kārtās, katrai kārtai ir sava krāsa, lai būtu vieglāk kontrolēt slāņu nosegšanu. Augšējam slānim ir pelēka krāsa, kas samazina saules staru iedarbību uz materiālu, kas pagarina materiāla kalpošanas laiku, kā arī mazina bēniņu telpas sasilšanu, līdz ar to kārstās vasaras dienās ēkas augšējo stāvu dzīvokļu telpās gaisa temperatūra būs salīdzinoši zemāka.

Ar dzīvojamās mājas Ilūkstes ielā 101, Rīgā, veiktās apskates fotoattēliem iespējams iepazīties FOTOGALERIJĀ.

Aicinām ikvienu klientu ieskatīties savas mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tāmē un remontdarbu apkopojumā 2015.gadam, lai pārliecinātos par plānotajiem un/vai piedāvātajiem plānveida remontdarbiem. Tāme nākamajam gadam ik gadu oktobrī tiek nosūtīta ikvienam klientam, ievietojot to pastkastītē, kā arī publicēta elektroniski www.e-parvaldnieks.lv klienta lietotāja kontā. Ja saņemtā tāme pazaudēta, ar to iespējams iepazīties klātienē “Rīgas namu pārvaldnieks” klientu apkalpošanas centros, kā arī elektroniski – savā www.e-parvaldnieks.lv lietotāja kontā, kur pieejama tāme ne tikai šim – 2015.gadam, bet arī tāmes iepriekšējiem gadiem.