Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Šogad pirmā māju vecāko grupa sekmīgi pabeidz mācības

2015-09-01

Š.g. 27.augustā Rīgas domē tika izsniegtas apliecības pirmajai apmācību grupai, kuri noklausījās mācību kursu mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas jautājumos.

Svinīgajā pasākumā piedalījās Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un RNP valdes loceklis Sandris Bergmanis. Rīgas mērs pateicās rīdziniekiem par aktīvu iesaistīšanos mācību programmas īstenošanā un vēlmi uzzināt vairāk par savas mājas pārvaldīšanu no dažādiem aspektiem. N. Ušakovs uzsvēra, ka pašvaldībai ir svarīgi, lai apmācības norit augstā līmenī, tāpēc aicināja klātesošos māju pārstāvjus sniegt komentārus un priekšlikumus attiecībā uz mācību kursu ar mērķi to uzlabot.

Semināru laikā tika apskatītas dažādas tēmas, par kurām informāciju sniedza SIA “Rīgas namu pārvaldnieks”, A/S “Rīgas siltums” un citi pārstāvji: mājas pilnvarotā pārstāvja uzdevumi, likumdošanas jautājumi, lietvedības pamati, Rīgas domes un SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” struktūra, pārvaldīšanas un apsaimniekošanas finanšu jautājumi, ēku būvkonstrukciju apsekošana un remonts, māju inženierkomunikācijas, komunālie pakalpojumi un dzīvojamā fonda apsaimniekošana un tās praktiskie aspekti.

Uz nodarbībām pieteikušies jau teju 400 rīdzinieki. Ņemot vērā iedzīvotāju lielo interesi par apmācībām, grupās tiks uzņemti līdz 22 cilvēkiem, plānoto 15 vietā. Apmācību ciklu veido 9 tikšanās reizes semināru veidā.

Pieteikumus iespējams sūtīt uz e-pasta adresi rnparvaldnieks@rnparvaldnieks.lv ar norādi “Pieteikums māju vecāko apmācībām”, minot vārdu, uzvārdu, mājas adresi, kontakttālruņa numuru, e-pasta adresi un vēlamo mācību valodu.

Ieskats svinīgā pasākuma FOTOGALERIJĀ.