Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Šonedēļ notiks Ķengaraga iedzīvotāju forums

2014-10-24

Svētdien, 26.oktobrī, no plkst. 11.00 līdz 13.00 daudzdzīvokļu mājas pagalmā Aviācijas ielā 25 notiks Ķengaraga iedzīvotāju forums „Kopā savam pagalmam!”, kura mērķis ir sekmēt iedzīvotāju iniciatīvu un veidot ciešāku rīdzinieku sadarbību ar pašvaldības institūcijām kopīgai vides sakārtošanai.

Pasākuma ietvaros Rīgas Austrumu izpilddirekcijas pārstāvji iepazīstinās ar optimālo sadarbības veidu starp pašvaldību un iedzīvotājiem, SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” pārstāvis pastāstīs par jaunajām iniciatīvām saistībā ar māju vecākajiem un pilnvarotajiem. Par personīgo drošību klātesošos informēs Rīgas pašvaldības policija, savukārt Valsts policijas pārstāvji pastāstīs par jaunā iecirkņa darbību bijušajā 62. vidusskolā un iespējamo palīdzības sniegšanu iedzīvotājiem. Projekta „Pagalmu renesanse” pārstāve runās par iespējām uzlabot apkārtējo vidi, bet dzīvokļu īpašnieku biedrība „Aviācijas 25” dalīsies aktivitāšu pieredzē, turklāt interesenti varēs apskatīt tikko izremontētās kāpņu telpas.

Tāpat pasākumā paredzēta diskusija par sadarbības iespējām un laiks iedzīvotāju jautājumiem.

Foruma organizatori mudina iedzīvotājus uzņemties atbildību par teritoriju, kurā viņi dzīvo, pievērst uzmanību savu daudzdzīvokļu māju pagalmiem un izmantot iespējas veidot tos patīkamus un harmoniskus.

Pasākumā aicināti piedalīties Ķengaraga iedzīvotāji, citi interesenti un plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

„Kopā savam pagalmam!” organizē Ķengaraga daudzdzīvokļu namu aktīvisti un augstskolas „Turība” sabiedrisko attiecību maģistrantūras programmas studenti Indra Trofimoviča, Dzintars Rudaks un Eduards Kalve.

Informāciju sagatavoja: Viktors Smirnovs, RD Sabiedrisko attiecību nodaļa, tālr.: 29324698; e-pasts: viktors.smirnovs@riga.lv.

Pasākuma norises plāns