Informācijas tālrunis: 8900

Ticēt savām spējām

2011-12-30

Šis SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” darbiniekiem un klientiem ir bijis smags gads. Jebkura reorganizācija, īpaši, ja tā aptver 15 namu pārvalžu apvienošanu vienā, lai nodrošinātu augstāku servisu, apkalpošanas līmeni un nemainīgi augstu paveiktā darba kvalitāti, ir smags darbs ikvienam no mums. Nereti, reorganizācijas laikā atklātās darba organizācijas nepilnības atstāja negatīvu iespaidu arī uz klientu apkalpošanas servisu, tāpēc vēlos izteikt īpašu pateicību uzņēmuma klientiem, kuri ar izpratni ir izturējušies pret nepieciešamajām pārmaiņām. Apzinos, ka nav bijis viegli, tomēr uzskatu, ka atbilstoši paveiktajam aizvadītajā gadā, mēs spēsim sasniegt uzstādītos mērķus nākotnē.

Esam izveidojuši “Rīgas namu pārvaldnieku” kā vienu spēcīgu uzņēmumu, kura pilnveidošanā jāiesaistās ikvienam no mums. Katram ir jāiegulda visa enerģija, lai kopā sasniegtu rezultātu, neaizmirstot, ka panākumi ir atkarīgi no ikviena. Nozīmīgs ir katra veicamais darbs, būtisks katrs darbinieks. No uzņēmuma sētnieka līdz būvinženierim, no klientu apkalpošanas speciālista līdz valdes priekšsēdētājam. Ikviens no mums ir nozīmīgs mūsu klientam, uzņēmumam, ģimenei un arī valstij. Kopā mēs varam veidot labāku rītdienu klientiem un sev, ik mirkli atceroties, ka klients ir mūsu darba devējs un sadarbības partneris. Neraugoties uz to, ka ir definēti uzņēmuma mērķi, katram no mums būtu jāuzstāda savs mērķis šodienai, rītdienai, nākamajam gadam un arī dzīvei.

Mēs, protams, nepārvaldām domu nolasīšanas maģiju, tomēr es vēlētos, lai mēs spētu pietuvināties vīzijai, kurā klients tikai iedomājas, bet mēs jau to esam realizējuši.

Vēlu panākumiem bagātu gadu uzņēmuma darbiniekiem un klientiem!

SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” valdes priekšsēdētājs Ervins Straupe