Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Tiks noslēgts jau kārtējais bezmaksas apmācību cikls

2016-06-07

Šī gada 28. jūlijā tiks noslēgts jau kārtējais māju pilnvaroto pārstāvju bezmaksas semināru cikls. Līdz 1. jūnijam māju pārvaldīšanas un apsaimniekošanas juridiskos aspektus, grāmatvedību, apsekošanu un remontdarbu plānošanu un finansēšanu, lietvedības pamatus un citus māju pārvaldīšanas aspektus apguvuši jau 256 pilsētas iedzīvotāji.

Bezmaksas apmācību semināros vada “Rīgas namu pārvalnidnieks” speciālisti, bet seminārā ir arī sagaidāmi pieredzējuši vieslektori, kuri pārstāv visdažādākās  tēmas, kas saistītas ar nekustamā īpašuma apsaimniekošanas sfēru:

  • Līva Šmitiņa, SIA “Rīgas ūdens” Klientu vadības daļas vadītāja;
  • Edgars Mežvēvers, AS “Rīgas siltums” Mācību centra pasniedzējs;
  • Laima Kubliņa, SIA “Zaļa josta” Mārketinga vadītāja;
  • Liene Rumpane, SIA “Clean R” pārstāve;
  • Sergejs Sidorko, SIA „Latio Namsaimnieks” Dzīvojamo māju pārvaldīšanas nodaļas vadītājs.

Apmācībās var piedalīties ikviens Rīgas pilsētas iedzīvotājs (vēlama vidējā izglītība), taču priekšroka tiek dota pilnvarotajiem pārstāvjiem, kas ir daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku kopību ievēlētie pārstāvji, kas palīdz nodrošināt sadarbību starp mājas pārvaldnieku un iedzīvotājiem. Māju pilnvaroto pārstāvju pamatuzdevums ir pārstāvēt mājas dzīvokļu īpašnieku intereses, organizēt iedzīvotāju sapulces, izvirzīt mājas uzturēšanas prioritātes, sekot veiktajiem darbiem un to izmaksām, kā arī citas darbības, kas nodrošina daudz efektīvāku komunikāciju starp mājas pārvaldnieku un dzīvokļu īpašniekiem.

Apmācības tiek nodrošinātas latviešu un krievu valodā. Viens apmācību cikls ir piecas nedēļas jeb astoņas nodarbības, kurās iekļautas deviņas tēmas un vieslektoru seminārs.

“Rīgas namu pārvaldnieks” aicina apmācību semināru dalībniekus dalīties ar savu praktisko pieredzi, kas papildina arī mūsu lekciju materiālus un ir noderīgi citiem interesentiem.

Pieteikumus dalībai bezmaksas apmācībās iespējams sūtīt uz e-pasta adresi rnparvaldnieks@rnparvaldnieks.lv ar norādi “Pieteikums māju vecāko apmācībām”, minot vārdu, uzvārdu, mājas adresi, kontakttālruņa numuru, e-pasta adresi un vēlamo mācību valodu.

Apskats FOTOGALERIJĀ