Informācijas tālrunis: 8900

Uzsākta māju pilnvaroto pārstāvju apliecību izsniegšana

2017-05-17

Sākot no šī gada 17.maija “Rīgas namu pārvaldnieks” daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku pilnvarotajiem pārstāvjiem bez maksas izsniegs apliecības. Ikviens mājas kopības pilnvarotais pārstāvis tiek aicināts pieteikties apliecības saņemšanai, vēršoties jebkurā no 10 klientu apkalpošanas centriem visā Rīgas pilsētā!

Pilnvarotie pārstāvji, kas pieteiksies un saņems mājas kopīpašnieku pilnvarotā pārstāvja apliecību, iegūs vairākas priekšrocības, tai skaitā individuālu apkalpošanu klientu centros ārpus rindas:

  • Aleksandra Čaka ielā 42, Rīgā;
  • Mārtiņa ielā 7, Rīgā;
  • Eduarda Smiļģa ielā 46, Rīgā;
  • Tilta ielā 11 k-1, Rīgā;
  • Augusta Deglava ielā 106 k-4, Rīgā;
  • Maskavas ielā 168, Rīgā.

Valdes priekšsēdētājs Ivo Lecis: “Jaunizveidotā sistēma ar māju pilnvaroto pārstāvju apliecību izsniegšanu ir nākamais RNP reorganizācijas solis pretī modernai un efektīvai sadarbībai ar klientiem, kuras galvenais mērķis ir nodrošināt pilnvarotajiem pārstāvjiem ērtu un viegli pieejamu sadarbības veidu komunikācijā ar mājas pārvaldnieku. Dzīvokļu īpašnieku pilnvarotie pārstāvji veic ļoti nozīmīgu un augsti novērtētu darbu, pārstāvot savas mājas dzīvokļu īpašnieku intereses, kā rezultātā pārvaldnieks var operatīvi izstrādāt un piedāvāt individuālus risinājumus.”

RNP šobrīd ir reģistrēti vairāk kā 600 dzīvojamo māju pilnvarotie pārstāvji ar atbilstīgu kopīpašnieku pilnvarojumu, kā arī 500 māju vecākie, kas aktīvi iesaistās mājas pārvaldīšanas procesos, sekmējot sadarbību ar mājas pārvaldnieku.

Dzīvojamās mājas pilnvarotā pārstāvja apliecības saņemšanai var pieteikties ikviena dzīvokļu īpašnieku kopības pilnvarota persona, iesniedzot vai uzrādot klientu apkalpošanas centrā pilnvarojumu apliecinošu dokumentu*. Gadījumā, ja pilnvarojumu apliecinošs dokuments jau iepriekš ir iesniegts un reģistrēts “Rīgas namu pārvaldnieks” – atkārtota dokumenta iesniegšana nav nepieciešama.

Apliecības ir kodētas augstas drošības magnētiskās joslas kartes. Kartēs iekodēts unikāls, tikai SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” piešķirts lokālā karšu prefiksa numurs, kā arī katrā kartē ievadīts individuāls kartes numurs. Visas kartes ir numurētas un identificējamas. Turklāt apliecības saņemšana ir bez maksas!

Apliecības paraugs:

*Par pilnvarojuma dokumentu uskatāms dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopības lēmums, kas pieņemts, ievērojot Dzīvokļa īpašuma likumā noteikto kārtību. Dokuments uzskatāms par saistošu visiem dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašniekiem, ja par pilnvarojuma došanu apstiprinoši balsojušas vismaz 2/3 dzīvokļu īpašnieku.