Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Uzsākta sētnieku apbalvošana un semināru cikls

2012-07-19

SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” sadarbībā ar uzņēmumu „L&T”, kurš ir lielākais sadzīves un šķiroto atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Latvijā, sāk semināru programmu uzņēmuma sētniekiem. Kopumā notiks trīs semināri, kuru laikā tiks aptverti visu RNP iecirkņu sētnieki.

Pirmā semināra sākumā Austrumu izpilddirekcijā Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” valdes priekšsēdētājs Ervins Straupe apbalvoja uzņēmuma labākos Centra, Daugavas un Pļavnieku iecirkņu sētniekus.

Nils Ušakovs, uzsākot apbalvošanu, uzsvēra: „Jūsu darbs tiek vērtēts ik dienas. Jūsu darba augļus redz gan mājas iedzīvotāji, gan garāmgājēji, gan pilsētas viesi. Ja viss izdarīts godprātīgi, tas tiek uztverts kā pašsaprotams, bet, ja laikus neesat veikuši savus pienākumus, to nekavējoties pamanīs un aizrādīs. Tas nav viegls darbs, kurš prasa augstu atbildības sajūtu ik dienas.”

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ervins Straupe, atklājot semināru uzsvēra: „Nenoliedzami sakopta vide ir viena no harmoniskas sabiedrības kvalitātes zīmēm, savukārt rūpes par vides tīrību, ilgtspējīgu atkritumu apsaimniekošanu par augstu kultūras līmeni, jo mums ikvienam ir jāapzinās, ka savu zemi esam nevis saņēmuši mantojumā no vecākiem, bet aizņēmušies no bērniem.

Tas nozīmē, ka mums jau šodien pret to jāizturas ar maksimālu rūpību. Katram no mums ir iespēja ne vien vārdos atbalstīt atkritumu šķirošanu, bet aktīvi iesaistīties šajā darbā. Katra atkritumu krava, kas sašķirota nonāk pārstrādei, padara mūsu zemi tīrāku, pilsētu sakoptāku, Jūsu darbu nozīmīgāku.”

emināra gaitā „L&T” speciālisti sniedza informāciju par videi draudzīgas un efektīvas atkritumu apsaimniekošanas pamatprincipiem, veicinot atkritumu šķirošanu, kā arī to otrreizēju pārstrādi. Kā norādīja „L&T”, atkritumu šķirošana iedzīvotājiem ir vienkārši realizējama un ekonomiski izdevīga, jo šķiroto atkritumu konteineru uzstādīšana un izvešana ir bez maksas.

«Atkritumu šķirošana ir vienkārši realizējama un ekonomiski izdevīga, jo šķiroto atkritumu konteineru uzstādīšana un izvešana ir bez maksas. Ja sētnieki apzinās, ka viņu apsaimniekotā nama iedzīvotāji ir gatavi šķirot atkritumus, tad viņiem ir tikai jāpaziņo »L&T«, ka ir nepieciešami attiecīgie konteineri šķirotiem atkritumiem. Mēs tos atvedīsim un uzstāstīsim bez maksas, tāpat arī par šo atkritumu izvešanu papildus maksa netiek ņemta,» norādīja uzņēmuma klientu attiecību dienesta vadītāja Gunta Jansone.

Šie semināri ir pirmie soļi no aktivitāšu kopuma, kuras SIA „RNP” un uzņēmums „L&T” ir iecerējuši veikt, lai veicinātu sētnieku, namu iedzīvotāju un apsaimniekošanas uzņēmumu savstarpēju sapratni un sadarbību.

SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” ir lielākais namu pasaimniekošanas uzņēmums Latvijā, kurš apsaimnieko 4300 daudzdzīvokļu ēkas. No 3400 uzņēmumā strādājošajiem darbiniekiem, 2100 ir sētnieki.

parvaldnieks_sem_180712

parvaldnieks_sem_180712

parvaldnieks_sem_180712