Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Veiksmīgi aizvadīta Atvērto durvju nedēļa 2016

2016-04-18

Šogad no 11. -14. aprīlim, veiksmīgi noritējuši “Atvērto durvju nedēļas 2016” paredzētie pasākumi. Tās ietvaros 25 jaunieši un arī pasniedzēji no dažādām augstskolām, piedalījās darba vides ekskursijās iecirkņos “Kurzeme” un “Austrumi”, kuru laikā varēja iepazīties ar iecirkņu ikdienas darbiem un veicamajiem uzdevumiem. Studenti tikās ar dažādiem iecirkņu darbiniekiem, gan ar iecirkņa vadītāju, gan dažādiem speciālistiem. Pasākuma dalībnieki norādīja, ka visinteresantāk bijis iepazīties ar darba rīkotāja pienākumiem, kā arī ar noliktavas un māju apsekošanas darbu procesu.

Norisinājās arī tikšanās ar Rīgas Tehniskās Universitātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta pasniedzējiem, dažādu kursu studentiem un absolventiem, kuru mācību virziens ir tieši nekustamā īpašuma pārvaldīšana.

Par darbu uzņēmumā stāstīja dažādu profesiju pārstāvji, tika runāts par prakses iespējām un vakancēm, kā arī par uzņēmuma darbību kopumā. Valdes priekšsēdētājs Ivo Lecis, uzrunājot auditoriju, norādīja, ka “Rīgas namu pārvaldniekam” nepieciešami augstas kvalifikācijas speciālisti, kā arī ar pieredzi uzņēmums ir gatavs dalīties un iepazīstināt ar darba procesu jaunos praktikantus un interesentus.

Ieskats “Atvērto durvju nedēļas 2016” pasākumos FOTOGALERIJĀ.

Vēlamies pateikties ikvienam studentam un pasniedzējam par izrādīto interesi un piedalīšanos “Atvērto durvju nedēļā 2016”!