Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Veiksmīgi aizvadīta Ēnu diena 2017

2017-02-17

Šī gada 15. februārī “Rīgas namu pārvaldnieks” uzņēma 5 ēnotājus, kuri izvēlējušies ēnot ļoti interesantus, vadošus un specifiskus amatus, tādus kā iecirkņa “Austrumi” vadītājs, galvenais inženieris, elektrosistēmu inženieris, kā arī Finanšu pārvaldes Māju pārvaldīšanas plānu un norēķinu uzskaites nodaļas kontroles daļas vadītājs un Tehniskās pārvaldes Inženierkomunikāciju nodaļas vadītājs.

Ēnotāji tika iepazīstināti ar uzņēmuma darbības virzieniem un profesijām, kā arī piedāvātjām prakses iespējām koledžu un augstskolu studentiem. Darbinieki labprāt dalījās ar savu pieredzi un zināšanām, skaidroja ar kādiem dokumentiem ikdienā nākas strādāt, kas ir tāmes, tehniskie apsekošanas akti, kādi ir visbiežāk uzdotie jautājumi no klientu puses. Jaunieši bija pārsteigti par lielo darba apjomu un apsaimniekojamo māju skaitu.

Ēnotājiem bija lieliska iespēja saņemt atbildes par sev interesējošām tēmām, piemēram, Finanšu pārvaldes ēnotāja uzzināja vairāk par savu māju, kurā dzīvo kopā ar vecākiem, savukārt, elektrosistēmu inženieris kopā ar savu “ēnu” devās apsekot dzīvojamās mājas, parādīja, kur atrodas liftu mašīntelpa un kā izskatās elektrosadales skapji. Citiem ēnotājiem bija parādītas uzņēmuma izremontētās kāpņu telpas.

Atgādinām, ka šogad ēnu dienas tēma ir “neredzamās profesijas”. Proti, jau no bērnības skolēni zina, ko savā darba ikdienā dara policists, ugunsdzēsējs, pastnieks vai šoferis, taču ir ļoti daudz profesiju, kuras paliek nepelnīti nepamanītas — biometrists, aktuārs, bakteriologs, parfimērs, naftas ķīmiķis ir tikai dažas no specialitātēm, kuru darba rezultātus katrs tieši vai netieši ikdienā izmantojam, taču neaizdomājamies, ka aiz šiem produktiem stāv vienas vai vairāku noteiktu profesiju pārstāvju komandas.

Vairāk informācijas:http://enudiena.lv/jaunumi/aicina-darba-devejus-pieteikt-vakances-enu-dienai-2017

Pateicamies ēnotājiem par izrādīto interesi!

Ieskats kā gāja projekta dalībniekiem FOTOGALERIJĀ.