Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Veiksmīgi noslēgusies 2 mēnešus ilgā prakse

2017-09-12

Augusta beigās noslēdzās “Rīgas namu pārvaldnieks” un Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonda rīkotā stipendiju konkursa divus mēnešus ilgās prakses Latvijas augstāko izglītības iestāžu studentiem un vidējo profesionālo skolu audzēkņiem studentiem.

 

Šogad “Rīgas namu pārvaldnieks” piedāvāja prakses vietas būvinženieru, elektrosistēmu inženieru, ūdensapgādes un kanalizācijas inženieru, siltumiekārtu inženieru, namu apsaimniekotāju, namu pārziņu, darbu rīkotāju, ekonomistu, lietvežu, projekta vadītāju un teritorijas labiekārtošanas speciālistu profesijās.

 

Divu kārtu atlasē tika pieņemti 9 praktikanti namu pārziņa, būvinženiera, ekonomista un lietveža prakses pozīcijās.

 

Būvinženieru praktikanti padalījās ar iespaidiem par dzīvojamo māju apsekošanu, it īpaši visi ar lielāko interesi apsekoja jumtus. Prakses laikā būvinženiera praktikante Patrīcija palīdzēja sagatavot ap 78 defekta aktiem, namu apsaimniekotāja praktikants Pāvels kopā ar savu prakses vadītāju piedalījās pašvaldības dzīvokļu apsekošanā un atbrīvošanā. Praktikante Mairita jau otro gadu ieguva prakses vietu lietveža amatā un veiksmīgi izpildīja uzdotos prakses uzdevumus.

 

Prakses vadītāji atzinīgi novērtēja topošo speciālistu augstu atbildības sajūtu pret uzdoto, zināšanas, iniciatīvu un vēlmi rast labāko risinājumu gan ikdienas darbā, gan problēmu risināšanā. Ar gandarījumu un pateicību prakses vadītāji atzīmēja būvinženieru praktikantes Alises un praktikantes Kristiānas pienesumu.

Par praktikantu pozitīvo attieksmi un vēlmi paveikt darbu kvalitatīvi liecina arī dažas prakses vadītāju atsauksmes:

“Vēlamies izteikt pateicību praktikantei Olgai, kā arī Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fondam par iespēju vadīt praksi un uzņemt savā kolektīvā topošos nozares speciālistus. Novēlam turpmākajās studiju un darba gaitās izmantot SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” iegūtās zināšanas un prasmes, kā arī pēc studiju noslēguma gaidīsim atgriežoties mūsu darba kolektīvā.”

“Sakarā ar palīdzību darbā praktikantam Ulvim novēlam tādā garā arī turpināt, nezaudēt interesi pilnveidoties un mācīties, jo viņš darbā ir pierādījis, ka ir labs kolēģis un darbinieks.”

Jau otro gadu “Rīgas namu pārvaldnieks” sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fondu rīko stipendiju konkursu Latvijas augstāko izglītības iestāžu studentiem un vidējo profesionālo skolu audzēkņiem studentiem.

Par veiksmīgās sadarbības rezultātiem liecina gan pozitīvās atsauksmes, gan atkārtotās studentu pieteikšanās praksē mūsu uzņēmumā, kā arī vairāku studentu iekļaušanās “Rīgas namu pārvaldnieks” darba kolektīvā, vēl studējot vai pabeidzot studijas un mācības savā izvēlētajā profesijā.

“Rīgas namu pārvaldnieks” regulāri pieņem praksē (arī apmaksātā) studentus ārpus minētā stipendiju konkursa.

Lai pieteiktos praksei, sūtiet CV, motivācijas vēstuli, prakses uzdevumu un sekmju izrakstu uz e-pasta adresi personals@rnparvaldnieks.lv .