Informācijas tālrunis: 8900

Veikti jumta seguma hidroizolācijas darbi namam A.Saharova ielā

2016-08-18

Jumta darbi veikti dzīvojamai mājai Andreja Saharova ielā, izmantojot divdaļīgus, daudzpusīgus hidroizolācijas materiālus. Minēto materiālu pamatā ir poliuretāna bāze, kas padara to izturīgu gan pret dažādiem laika apstākļiem, gan saules stariem un fizisku nolietošanos. Turklāt šis jaunais materiāls ļauj samazināt darba izpildes provizoriskos termiņus, kā arī darba rezultātā tiek veidotas mazāk šuves un savienojuma vietas nekā pielietojot iepriekšējo, kausējamo ruberoīda materiālu.

Atjaunošanas darbi ietvēra virsmas attīrīšanu ar augstspiediena iekārtu, plaisu un nelīdzenumu aizdari ar hermētiķi un javu, pašas virsmas secīgu gruntēšanu, kā arī jumta pārklāšanu ar hidroizolācijas materiāliem.

Kopējās remontdarbu izmaksas bija ap 11 000 eiro, uzkrājumu veidoja mājas dzīvokļu īpašnieki 12 mēnešu garumā ar likmi 0,16 EIRO/m2.

Kopumā 2016. gadā ir plānots veikt jumtu atjaunošanas remontdarbus 187 mājām! Ar savas mājas remontdarbu plānu 2016. gadam ikviens klients var iepazīties savā www.e-parvaldnieks.lv profilā, kā arī klātienē jebkurā no uzņēmuma 11 klientu apkalpošanas centriem visā Rīgā. Atgādinām, ka 2015. gada oktobrī ikvienam dzīvokļa īpašniekam mājas pārvaldīšanas tāmes projekts ar plānoto remontdarbu kopsavilkumu 2016. gadam drukātā formā tika ievietots pastkastītē.

Gadījumā, ja Jūsu mājas plānoto remontdarbu kopsavilkumā 2016. gadam jumta remontdarbi nav iekļauti, par darbu iekļaušanu tāmē var lemt mājas dzīvokļu īpašnieku kopība, kopsapulcē vai aptaujas veidā, balsojot “PAR” (50% + 1 balss) remontdarbu iekļaušanu tāmē, norādot arī remontdarbiem nepieciešamā finansējuma avotu – tas var būt gan mājas esošais finanšu līdzekļu uzkrājums, gan jauna uzkrājuma veidošana.

Klientu ērtībām kopsapulču protokolu paraugi ir pieejami ŠEIT.

Vairāk bilžu iespējams apskatīt FOTOGALERIJĀ.