Informācijas tālrunis: 8900

Veikti vējtvera remontdarbi Sesku ielā

2016-10-04

Vējtvera pamatfunkcija ir aizturēt aukstā gaisa ieplūšanu koplietošanas telpās. Ir ļoti svarīgi, lai ieejas mezgls būtu labā tehniskā stāvoklī, bez plaisām sienās un ar labām ieejas durvīm. Tāpēc dzīvojamai mājai Sesku ielā tika veikti apjomīgi remontdarbi, kuru laikā tika atjaunots sienu apmetums, veikti gruntēšanas, špaktelēšanas un krāsošanas darbi, atjaunoja griestus un durvis, kā arī tika izgatavoti koka veidņi lieveņiem, uzstādīti stiegrojuma sieti, izbūvēta betona grīda un veikts betona pakāpienu remonts. Vizbeidzot tika pielikti ekonomiski, triecienizturīgi gaismekļi.

Kopējās izmaksas piecu kāpņu telpu vējtveru remontdarbiem bija ap 7000 EUR, uzkrājums dabiem tika veikts 12 mēnešus ar vidējo apmēru 0.074 Eur/m2.

Ar savas mājas remontdarbu plānu 2016. gadam ikviens klients var iepazīties savā www.e-parvaldnieks.lv profilā, kā arī klātienē jebkurā no uzņēmuma 11 klientu apkalpošanas centriem visā Rīgā. Atgādinām, ka 2015. gada oktobrī ikvienam dzīvokļa īpašniekam mājas pārvaldīšanas tāmes projekts ar plānoto remontdarbu kopsavilkumu 2016. gadam drukātā formā tika ievietots pastkastītē.

Gadījumā, ja Jūsu mājas plānoto remontdarbu kopsavilkumā 2016. gadam ieejas mezgla nav iekļauti, par darbu iekļaušanu tāmē var lemt mājas dzīvokļu īpašnieku kopība, kopsapulcē vai aptaujas veidā, balsojot “PAR” (50% + 1 balss) remontdarbu iekļaušanu tāmē, norādot arī remontdarbiem nepieciešamā finansējuma avotu – tas var būt gan mājas esošais finanšu līdzekļu uzkrājums, gan jauna uzkrājuma veidošana.

Klientu ērtībām kopsapulču protokolu paraugi ir pieejami ŠEIT.

Ieskats veiktajos remontdarbos pieejams FOTOGALERIJĀ.