2026-06-26
Šodien, 26. jūnijā, klientiem uz laiku nav iespējas iesniegt ūdens skaitītāju rādījumus ar īsziņu (sms). Mūsu speciālisti strādā, lai pēc iespējas drīz atjaunotu īsziņu darbību.
Ja Jūs sūtījāt skaitītāju rādījumus ar īsziņu un nesaņēmāt apstiprinājumu, ka rādījumu iesniegti, tos būs jāiesniedz atkārtoti.
Ja Jums ir iespēja, aicinām izmantot kādu no citiem rādījumu iesniegšanas veidiem:
Pateicamies par izpratni un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!