Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Koplietošanas telpu uzkopšanas brigādes pieejamas vēl vairāk mājām!

2015-11-04

Ar prieku paziņojam, ka sākot no šī gada 15. novembra, koplietošanas kāpņu telpu uzkopšanas brigādes pakalpojumus sniegs ne tikai Purvciemā un Pļavniekos esošajām dzīvojamām mājām, bet visos Rīgas pilsētas rajonos. Uzkopšanas darbus veic “Rīgas namu pārvaldnieks” uzkopšanas brigāde pēc jauna grafika, izmantojot profesionālas tīrīšanas iekārtas. Kā arī darbus veic vairāki speciālisti vienlaicīgi, līdz ar to darbi tiek paveikti ievērojami ātrāk, tādējādi samazinot kopējās izmaksas par uzkopšanas pakalpojumu.

Profesionālās brigādes uzkopšanai pielieto jaunākās tehniskās palīgierīces – putekļu sūcējus, tvaika ģeneratorus, ekoloģiskus mazgāšanas līdzekļus, ar ko var nomazgāt pat grafiti zīmējumus uz kāpņu telpu sienām. Tagad telpu uzkopšana norit ātrāk, augstā kvalitātē un ar mazākām izmaksām.

Novērots, ka māju iedzīvotāji ir ievērojami apmierinātāki ar jauno uzkopšanas modeli un pamana, ka tagad kāpņu telpās ir daudz tīrāk un patīkamāk. Māju iekštelpās ir tīrākas grīdas, margas, lifti un nav vairs vizuāli nepievilcīgu grafiti zīmējumu.

Jaunās apkalpošanas metodes galvenais mērķis ir būtiski uzlabot uzkopšanas kvalitāti un vienlaikus iespēju robežās samazināt pakalpojuma izmaksas. Pateicoties tam, ka uzkopšanas vienība ierodas uz dažām stundām, visu uzkopj un aizbrauc, iedzīvotājiem jāmaksā tikai par konkrētu apmeklējumu. Ietaupītā nauda tiek novirzīta mājas uzkrājumu fondā, un dzīvokļu īpašnieki to var izmantot, piemēram, kāpņu telpas remontam.

Lai uzzinātu vai Jūsu māja ir iekļauta jaunā iekštelpu uzkopšanas projektā, jautājiet savam namu pārzinim. Tālruņa numurs ir atrodams klienta www.e-parvaldnieks.lv lietotāja kontā.