Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

RNP saņem zelta kategorijas apbalvojumu Ilgtspējas indeksā 2023

2023-06-16

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) ir saņēmis zelta kategorijas apbalvojumu “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta” organizētajā Ilgtspējas indeksā 2023.

 

Zelta godalga ir apliecinājums, ka RNP atbildīgs virzībai uz ilgtspējīgu attīstību. Tā caurvij uzņēmuma stratēģiskos mērķus, kas balstās uz klientu vērstu, mērķtiecīgu, efektīvu un kvalitatīvu dzīvojamo māju pārvaldīšanas pakalpojumu nodrošināšanu, energoefektivitātes un vides mērķu veicināšanu dzīvojamo māju apsaimniekošanā, kā arī motivējošas un iesaistošas darba vides izveidi.

 

2022. gadā RNP ieguva apliecinājumu par atbilstību Ilgtspējas indeksa sudraba kategorijai.

 

 

Please accept marketing-cookies to watch this video. Learn more

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kura pamatā ir starptautiski atzīta metodoloģija. Tas palīdz Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Vienlaikus tas sabiedrībai, valsts un nevalstiskajām organizācijām sniedz objektīvus kritērijus, lai uzslavētu un atbalstītu tādus uzņēmumus, kuri palīdz stiprināt Latvijas ekonomiku ilgtermiņā. Ilgtspējas indeksa dalībnieki demonstrē drosmi, atklātību un apņemšanos pilnveidot savu sniegumu. Tieši šīs organizācijas spēj ne tikai ietekmēt savas nozares attīstību, bet arī sekmēt valsts ilgtspēju! Jāpiebilst, ka, līdzīgi kā sportā, arī Ilgtspējas indeksā sasniegt augstākās virsotnes nav vienkārši, ko apliecina gan dalībuzņēmumu atsauksmes, gan statistika. Taču tas nav neiespējami. Svarīga ir motivācija. Un nenāk par ļaunu zināt arī atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem, kā arī iepriekšējo gadu novērtējuma dalībnieku pieredzi.