Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Spodrības mēneša aktivitātes

2016-04-04

Aicinām ikvienu klientu iesaistīties Spodrības mēneša aktivitātēs un piedalīties apkārtējās vides sakopšanā! Uzņēmuma klientiem piedāvājam iespēju visu š.g. aprīļa mēnesi savāktos atkritumus nodot izvešanai par samazinātu tarifu. Kopumā samazinātais tarifs būs pieejams 150 tonnu atkritumu izvešanai.

Aicinām klientus izmest savāktos atkritumus, ievietojot tos lielajos atkritumu maisos un novietojot tos atsevišķi noteiktajos atkritumu laukumos, kur iespējams novietot arī lielgabarīta atkritumus (izņemot bīstamos atkritumus, t.sk. riepas, šifera plāksnes u.tml.). Ar Spodrības mēneša ietvaros noteikto atkritumu laukumu adrešu sarakstu iespējams iepazīties uzņēmuma ŠEIT.

Aprīlī nodrošināsim arī pamesto automašīnu riepu savākšanu un nodošanu pārstrādei. Informējiet mūs par māju teritorijās esošām riepām, zvanot uz vienoto informatīvo tālruņa numuru 8900 vai nosūtot e-pastu uz rnparvaldnieks@rnparvaldnieks.lv.

Klienti, kuri vēlās piedalīties Spodrības mēnesī un veikt dzīvojamās mājas telpu atbrīvošanu, labiekārtot savu pagalmu, to iespējams izdarīt, piesakoties savā teritoriālajā iecirknī vai vēršoties klientu apkalpošanas centros. Speciālisti izskatīs klientu izteiktos priekšlikumus, izvērtēs to īstenošanas iespējas, kā arī sniegs savus priekšlikumus uzlabošanas vai labiekārtošanas darbu realizēšanai.

Pavasara tīrīšana tiks veikta arī ikvienā dzīvojamā mājā. Veiksim apjomīgus ģenērālās uzkopšanas darbus:

  • kāpņu un lifta kabīņu mitro uzkopšanu (mazgāšanu);
  • palodžu, logu rāmju, margu, apsildes ierīču, pastkastīšu mitro slaucīšanu;
  • elektrības sadales skapju ārpuses slaucīšanu;
  • atkritumu vadu ārējo virsmu mitro slaucīšanu;
  • sienu, durvju mitro slaucīšanu un apgaismes ķermeņu slaucīšanu;
  • zirnekļu tīklu un putekļu slaucīšanu no koplietošanas telpu sienām, griestiem, griestu stūriem;
  • koplietošanas telpu logu mazgāšanu;
  • kā arī daudzus citus darbus!