Informācijas tālrunis: 8900

Sešas RNP apsaimniekošanā esošās mājas piedalās "Latvijas Būvniecības gada balva 2022"

2023-02-23

Ikgadējam konkursam Latvijas Būvniecības gada balva 2022 iesniegti 123 pieteikumi 10 nominācijās, aptverot arhitektūras, restaurācijas, teritorijas labiekārtojuma un inženierbūvju projektus no dažādiem Latvijas novadiem. No tiem pieteiktas sešas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, kas ir SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” apsaimniekošanā:

GRAND PRIX un godalgas ieguvušie projekti tiks paziņoti 2023. gada 7. martā konkursa Gala ceremonijā, klātesot arhitektūras, būvniecības, dizaina nozaru profesionāļiem un augstām valsts amatpersonām un pašvaldību institūciju vadošajiem darbiniekiem, auditorijā pulcējot vairāk kā 400 dalībniekus.

Īpaši liela konkurence šogad ir nominācijās – Koka būve, Pārbūve, Restaurācija, bet mega projektu realizācijas ir iesniegtas nominācijās Inženierbūve jaunbūve, Inženierbūve pārbūve, Ražotnes. Dzīvojamo ēku segmentā konkurence nav tik liela, bet toties vērojama tipveida projektu dažādošanās un pievilcīgi arhitektūras risinājumi, kā arī izcili paraugi privātmāju jomā.

Konkursam pieteikti 2022. gadā ekspluatācijā nodoti objekti no Rīgas, Jelgavas, Liepājas, Ventspils, Kuldīgas, Blīdenes, Ogres, Mūrmuižas, Skrundas, Rēzeknes, Siguldas, Cēsīm, Daugavpils, Palangas, Lubānas, Salacgrīvas, Grebņevas, Valmieras, Jūrmalas, Kokneses, Skrundas, Saldus, Elejas, Ādažiem, Līgatnes, Cesvaines, Saulkrastiem, Carnikavas, Alūksnes, Mežotnes, Jaunmokām, Rūjienas, Rundāles.